Popluh

Česko
Stepní vlk

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>
    • 4.10.2007  15:03

Tak to jsem ještě nežral...

• 4.10.2007  14:47
    Armageddon (1998)

Americký patos v tom nejhorším slova smyslu jak to umí jen Michael Bay. Stá variace na téma Bruce Willis zachrání všechno a všechny.

• 17.9.2007  13:50

Nahláškovaná stylová akční jízda obalená technickým hávem ala MTV, která potěší jak vysokou mírou výskytu sexy slečen (v případě nestárnoucí Demi i jedné paní), tak i nepřeberným množstvím songových koláží všech žánrů, o různých kamerových vychytávkách nemluvě. McG to měl v ruce vždy a já si tenhle biják vždy na plný pecky užiju.

• 14.9.2007  10:12

Gagy 95%, sentiment 5%, zábava 100%

• 14.9.2007  10:06

Slušný thriller zakopl o svou pointu.

• 14.9.2007  10:02

Pár dobrých gagů, hodně trapných gagů=podprůměr. I na Shawna Levyho.

• 14.9.2007  09:59

Dokonalé zakončení skvělé série.

• 14.9.2007  07:56

Dokud jsem neviděl na vlastní oči, nevěřil jsem. Ultimátní souboj dvou chlápků v kostýmu v papundeklových miniaturách je ultimátní ukázkou brakové kinematografie která možná braková být ani nechtěla.

• 13.9.2007  09:54

Další z filmů, který sráží české školství na ještě větší dno... :D

• 11.9.2007  13:07

Rodriguezová spanilá trashová jízda mě chytla mnohem víc, ale i auto zabiják má své kouzlo. Byl to první Tarantinův film na kterém jsem byl v kině (na Kill Bill mě ve 13 mrchy nepustily :D ) a bohužel musím konstatovat, že asi nejhorší. Škoda, potenciál tam byl, ale kdyby Tarantino sešlápl plyn víckrát než dvakrát (bouračka a závěrečná honička) bylo by to mnohem lepší. 60 % zatím *** napodruhé je to vážně lepší, sice stále nejhorší Tarantino (když nebudu počítat), ale potenciál tam je plus samozřejmě nejkontaktnější automobilová honička posledních let - 75 % napodruhé

• 1.9.2007  12:23
    Devil (2001)

Atmosférická pecka, která vám nedá spát ještě pár dní poté. Del Toro potvrzuje svoji mistrnost v brakových žánrech i svůj neskutečný cit pro vizuální stránku. Morbidní určitě, ale v žádném případě ne samoúčelné a 100 % del Torovské čímž Guillermo potvrzuje, že je režisérem s jasným rukopisem, který ale jen tak neomrzí číst. 80 %

• 6.6.2007  08:53
    Kameňák (2003)

Kupte si souhrné vydání časopisu Trnky Brnky a máte to i s vynechanejma scénama.

• 6.6.2007  08:50
    Buď v klidu (2005)

Oblíbený herec (Travolta), ve filmu podle oblíbené knihy od oblíbenýho spisovatele (E. Leonard), kde účinkuje oblíbená hudební skupina (Aerosmith). Chyťte ho se to sice nevyrovná, ale skvěle obsazená a nahláškovaná komedie která navíc obstojí i na více podívání si prostě přidat zaslouží.

• 6.6.2007  08:45

Scenáristi by měli víc fetovat, ale neměli by dávat hercům.

• 5.6.2007  13:57
    Ostrov (2005)

Klasický Bayovský akčňák, který v kontextu jeho předchozích filmů, disponuje až "oscarovým" scénářem. Tedy alespoň v úvodních, netradičně neakčních, dvaceti minutách. Poté už je to jen rychlostní naháněčka dvou uprchlíků se všemi Bayovskými trademarky, která neztratí tempo ani na minutu. Bay si i tentokrát přizval na pomoc víc než schopné herce a díky sexy Scarlett je navíc stále na co koukat. Do příchodu Transformers to byl nejlepší film mistra explozí, takhle na něj v mých očích zbylo "jen" to druhé místo. Filmu pomáhá i famózně patetický konec, který mohutně dopuje Jablonskyho parádní hudba. I tak se ale nebudete moci zbavit dojmu, že zneužití podobného námětu ve jména akce, výbuchů a akce je tak trošku škoda. 80 %

• 12.4.2007  10:31

Těžko říct, jak to působí na neznalého předlohy, ale já se i díky tomu, že jsem knihu četl, orientoval skvěle a Bekmambetovovi orgie se vychutnával naplno. Film byl ale bohužel přeplácaný až moc, navíc mě nepotěšilo ani výrazné zjednodušení a zploštění děje velice obsáhlé knihy, která by vydala i na tři filmy :) 80 % Update konce roku 2014: Ten film sice zas tak nestárne, ale já jo... 60 %

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>