Hurikán v ringu (1999)

Opravdu příjemný zážitek,hlavně díky Denzelu Washingtonovi,nebýt jeho,bylo by to jen další průměrný vězeňský drama.

Hvězdná brána (1994)

Nevěděl jsem jestli dát 3* nebo 4*,jelikož chvílemi je tohle dílko zmatený,chvílema zdlouhavý a Russell se Spaderem spíše průměrní. Co mě ale dostalo,tak to byla výborná výprava a triky.

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

Je vidět, že to byla televizní produkce, triky jsou opravdu hrozné. Jinak je to slušné navázání na původní bránu, ale fakt nevím, jestli mám chuť ledovat i následné seriály.

Hvězdná pěchota (1997)

Tak jak začít?Výprava - Vynikající,sice ty uniformy vypadaly jak ze skladu SS a orlice ve znaku byla něco mezi Římem, Třetí říší a Mattonkou. Triky - Velmi solidní a brouci fakt nechutní,ale kteří brouci nechutní nejsou. Režie - Na jedničku. Tak proč dávám jen 3*? To herecké osazenstvo. Kromě Ironsidea a Browna nestojí nikdo za zmínku.Bohužel tito dva páni jsou na plátně dohromady asi 15 minut,což není moc.Je to spíš sakra málo. Ještě by se dalo přimhouřit nad Dinou Meyer, která je aspoň velice sexy,ale Casper s Denise jsou prostě tragédie a přesně se na ně hodí to,co píše pan Vosmík, že rozdíl mezi touhle dvojicí a Barbie s Kenem je v tom,že Barbie s Kenem neuměj mrkat.

Hvězdný prach (2007)

Moc moc pěkná pohádka. Hodně svérázná, vtipná, svižná. Nevím kterého herce chválit dřív, všichni jsou skvělí, ale nejlepší asi fakt Michelle. Dovedu si představit, že by Vaughn dokázal perfektně natočit třeba Piráty z Karibiku nebo Star Wars, ale nevím jestli by jeho tvůrčí nadání nebylo pošlapáno producenty.

Hybná síla (2015)

Tak tohle je byl mega úlet. Vykradení banky vypadalo docela slušně, ale zbytek byl naprosto strašnej.

Hypnotik (2023)

Snad jen za Afflecka dávám 2*. Hrozný béčko, který by neuspělo ani v devadesátkách. Snaha o natočení čehosi ve stylu Počátku nemá moc hlavu ani patu, kombinuje všechno možné a je to natočené s nulovou zajímavostí. Ani se mi nechce věřit, že to točil Rodriguez.

Hypnotizér (2012)

tenhle film mi doporučil kamarád s tím, že četl předlohu a je to skvělá detektivka. Ono téma a příběh nebyl vůbec špatný, ba naopak. K tomu depresivní severské podnebí. Ale ten film je tak strašně roztahaný a místy nudný, že se to nedá.

Chalupáři (1975) (seriál)

Výborný televizní seriál. Duo Kemr Sovák nemá chybu a perlí v každém díle.