Androidy (1986) (TV film)

Hodně béčkové sci-fi, plné honiček a lacinných efektů, spíše pobaví než vyděsí. Přítelkyně přeměněná ve vraždící monstrum, mlátící kolem sebe urvanou rukou, to mne fakt pobavilo. Takový Terminátor točený v garážové produkci s rozpočtem tak na pár kinofilmů :-)

Most špiónů (2015)

Spielberg a jeho dvorní herec Tom Hanks v tomhle dramatu z období studené války, předvádí režisérský a zejména herecký koncert. Ani chvilku i přes předlouhou stopáž, jsem se naprosto nenudil. O dramatické scény tady není nouze a sám se určitě půjdu podívat ještě jednou do kina.

Daleko od hlučícího davu (2015)

Řekněme velmi pěkná a pohodová podívaná na podzimní podvečer. V ničem neviniká, ale taky neupadá. Divák se nenudí a děj pomalu plyne k předem jasnému konci. Pozornost film udrží, takže to pro mne byl ideální průměr.

Pan Holmes (2015)

Nejsem zastánce filmu, který kromě příběhu nemá zhola nic. O akci nelze mluvit, napětí už vůbe a sledovat stoletého Holmese, jak bojuje s pamětí téměř dvě hodiny stopáže, tak takovej žaludek už bych neměl, ani po balení gastrogelu. Bylo to nudné, utahané a určitě né o Holmesovi... "dýmku? Raději mám doutníky" ale to snad né...

Kosti a skalp (2015)

Tak ta instruktážní půlhodinka kanibalistických rudokožců, na téma "jak efektivně rozbourat člověka" byla opravdu drsná a přiznám se, že i na moje meze trošičku za čáru. Nicméně tam kam film spěl celé více než dvě třetiny, tak tam se dostal v plné parádě. Kur je tady jako doma a jeho šerifská hvězda mu padne jak ulitá, takže filmu jeho účast vyloženě prospívá. Doporučuji koukat těm otrlejším a malá rada, je zbytečné odvracet zrak, jelikož zvuk má naprosto stejný účinek :-))

Nepovedenej kšeft (2015)

"Má žena vypadá jak prodejní automat. Vypadá jako čtverec? Né spíš krychle" :-)) Tohle je ale fakticky blbina pro zasmání a celkem mne udivuje to nízké hodnocení. Pokud totiž hledáte něco na večerní odreagovačku, tak tohle je jistě ta správná volba!

Turbo Kid (2015)

"Pane jaký je plán? Zrovna teď je plán vychcat se" :-) Podívaná tak prolezlá duchem osmdesátkových braků, až by člověk nevěřil, že jde o současný film. Už od úvodní melodie, jsem věděl že budu spokojený. Je až neuvěřitelné, kolik odkazů na pecky 80' let ve filmu je. Čekal jsem velkou retro zábavu a to se taky stalo beze zbytku :-)

Poslední loď (2014) (seriál)

Prvních pár dílů a jsem maximálně spokojený! V té záplavě všech možných i nemožných seriálů, je tenhle velmi příjemná změna :-)

McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Nemůžu hodnotit jinak, jelikož jde jednoznačně o moje oblíbené téma! Sportovní téma, založeno na skutečných událostech, ano to je to, co opravdu můžu. Navíc mě velice překvapil Kevin Costner, protože už jsem ani nedoufal, že od něj uvidím jakýkoliv kvalitní film a tady byl opravdu velmi dobrou volbou. Na film se velice dobře koukalo, ani nevím jak rychle uběhnul a už šli závěrečné titulky. Navíc u těchto filmů, se mi dobře kouká právě na závěr, kdy člověk vidí jak to nakonec všechno pokračovalo, protože film už další události nemapoval. V tomhle případě 9 krát mistrem Californie, to je opravdu úctyhodný výkon na ex baseballového trenéra. Můžu všem jedině doporučit!

Andílek na nervy (2015)

Odvážný pokus zaujmout, se bohužel nesetkal až s takovým úspěchem, jaký asi tvůrci filmu čekali. Dost zoufalá snaha oslovit jiné, než ty náctileté, obávám se že ti z "buranova" k nim ale taky patřit nebudou.