Krajina střelců (2003)

Nejsem žádný milovník westernu, a i když jsem od snímku neočekával žádné wau, tak jsem se na něj chtěl podívat. První půlka byla hodně pomalá a nudná. To ale vynahradila závěrečná přestřelka. Pro milovníky westernu 1* přidejte.

Král džungle 2 (2003)

Myslím, že tenhle film se už od začátku měl tvářit jako přiblblá komedie, která má pouze pobavit. A ne se do toho filmu nějak hlouběji pouštět. Svým způsobem teda svůj cíl splnil, protože občas jsem se zasmál. Jinak kvalita je obecně poměrně nízká a herecké výkony taky nejsou působivé.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Nevěděl jsem co očekávat a nakonec musím říct, že to byly příjemně strávené 2 hodiny. Taky co jiného čekat, protože Jack Nicholson mě snad zatím nikdy nezklamal.

Letuška 1. třídy (2003)

Romantická komedie, která neurazí ani nepřekvapí. Ani jsem neočekával nějaké převratné dílo. 60 %

Líbánky (2003)

To je tak trapný až je to vlastně poměrně dobrý a vtipný. Film hodně zachraňuje dvojice hlavních hrdinů. A Ashton Kutcher prostě letí na výsluní jako torpédo.

Liga výjimečných (2003)

Paráda. Takový menší předchůdce novodobých Avengers. Liga výjimečných je tvořena zajímavými charaktery. Přiznávám, že párkrát děj začal tak nějak reznout, ale to vynahradilo spoustu skvělých efektů. Například Benátky a jejich zkáza se mi dost zamlouvala. A závěrečný souboj v pevnosti se mi taky hodně líbil. Jenom mě trochu mrzí ten konec, který i když zůstal otevřený, naznačoval, že A. Quartermain ožil a podle mě ho klidně mohli nechat mrtvého.

Loupež po italsku (2003)

Tohle byla prostě paráda. Skvělý scénář, herecké výkony a originální nápady. Málem jsem ani neuvěřil, že Stellu hraje Charlize Theronová, která je podle mě vynikající herečka a ani tady nezklamala. Děj se nikde netoulal a nezabýval se nějakými vedlejšími odbočkami. Svižně si plynul ke zdárnému konci. A honičky v autech byla taková třešnička na dort.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Člověk si říká, co všechno se dá natočit o dvou lodích. A on z toho vznikne poměrně nadprůměrný 2hodinový film. Bylo tam spoustu zajímavých částí a jen občas se zde mihla méně zajímavá momentka. Jinak Russel Crowe podal parádní výkon.

Matrix Reloaded (2003)

Tento díl u mě oproti prvnímu dílu poměrně pokulhává. Dialogy jsou pro mě zdlouhavé a často nezajímavé. Děj se únavně vleče kupředu až do konce. Kdyby vynechali zbytečné oplétačky, tak by to pro mě bylo mnohem zajímavější.