Evidence (2012)

Kameru do ruky a jede se kempovat do přírody. Nezapomeňte si s sebou vzít čisté spodní prádlo a připravte se na něco co jste nikdy neviděli. Husí kůže během sledování zaručena :)

Děti (2008)

A co děti, mají si kde hrát ? Tento fim je spíše taková prevence předtím než si budete chtít pořídit děti. Začíná to jako krásná zimní idylka, ale brzy zjistíte že bílého sněhu je už okolo domu poskrovnu. Vynalézavost děcek nezná mezí.

The Collector (2009)

Film o tom, že ne každý zloděj má v plánu Vám vybílit dům. Film je o muži co Vám naopak do domu ještě něco přinese, sice nic cenného, ale zato pěkně chladivého :) Není to žádná zlodějská romantika, ale krutá jatka, díky kterým si Vaše večeře řekne o procházku po záchodové míse :)

The Collection (2012)

Pan Sběratel, potřebuje větší sbírku, tudíž se nespokojí s jedním domem jako minule, ale chystá se naklást své pasti do mnohem větších prostor. Bohužel v tomto případě neplatí, čí větší, tím lepší. Na zhlednutí dobré, ale jinak se Vám film do paměti moc nezapíše. Co se mě ale do paměti zapsalo, byla "kombajnová scéna" :)

Domácí vězení (2014)

Mladá slečna po nepodařené vykrádačce bankomatu dostává trest domácího vězení. Nadšená z toho není, doma delší dobu nežije a matku má za blázna, protože ta si myslí, že s nimi v domě žije duch. Film se více jak polovinu fimu tváří vážně, tak čekáte kdy přituhne. Jenže z filmu se najednou stává parodie na horror, vše je tak přehnané až se musíte smát. Na zahnání nudy výborné. P.S. Struhadlo je nápad století :)))

Mother's Day (2010)

Stěhujeme se do nového tak jsme pozvali známé ať to s námi oslaví. Koho jsme ale nepozvali jsou bývalí majitelé. Ti se také dostaví a rozhodně ne zrovna s přátelskou náladou. Takže kdo si bude moc vyskakovat dostane kulečníkovýma koulema před držku. Jasný ? Jak komu, takže je rozhodne na co koukat :)

Nemrtví (2009)

Jediná + : hlavní hrdinka je na pár záběrech hoodně podobná Ellen Ripley :) začátek filmu navnadil Jinak ale je film typickým zástupcem kategorie C. Kamera při akčních pasážích skáče jako by jí držel klokan s epileptickým záchvatem a konec se zamilovaným mutantem tomu všemu narazil korunu !

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Pokračování příběhu o oživlých nazi zombies. Jediný přeživší se snaží najít pomoc, ale hlavně si zachránit krk, jelikož mu náckové stále nechtějí dát pokoj. Neskutečná jatka u kterých jsem nevěřícně kroutil hlavou, jak tohle může někoho napadnou :) Film exceluje i v maskách, ty jsou dokonalé ! Jinak mi v hlavě nejvíce utkvělo přečerpávání nafty z autobusu do tanku pomocí lidského střeva :) Sex se zombicí už byl ale extrém :)

The Device (2014)

Celkem dost upovídaný film o nalezeném záhadném předmětu. Jehož mimozemští majitelé se pro něj vrátí a nejen pro něj :) Celý film se točí kolem 3 postav a jejich neustálé dialogy naštěstí nenudí a film je díky nim pořád napínavý.

Svatební cesta (2014)

Novomanželský pár se vydává na rodinnou chatu v lesích poblíž jezera na líbánky. V okolí jezera je též spousta chat, tudíž pocit bezpečí na vysoké úrovni. V první polovině filmu si téměř dokonalý páreček užívá vzájemné lásky plnými doušky. Vše je tak krásné až se musí zákonitě něco pokazit. Jednou v noci se novomanželka vytratí z chaty a po hodně znepokojivém hledání je nalezena manželem v lese úplně nahá. Od této chvíle je film čímdál více tajemný, vlastně až do úplného konce nebude vůbec nic jasné :) Napínáček až do konce, dokonalé herecké výkony, atmosféra, celkově nádherná podívaná.