Zmenšování (2017)

2,5* Nápad dobrý, 2. Hvězda za Matta a první půlhodinu a půlka za pár zábavných zcének. Nemůžu si pomoct, ale zbytek byl příběhově docela o ničem.

Captain America: Občanská válka (2016)

Předchozí díly mi přišly lepší, ale to tak většinou bývá, tak když na to nebudu brát ohled, tak efekty byly super, docela jsem se i zasmál, příběhově zase trochu něco jiného než avengers, nebo captain america, jen dějově to bylo trochu slabší. ZÁVĚR: film se mi líbil, ale marvel už natočil lepší :)

Hledá se Dory (2016)

Jako je mi 17, ale normálně mě to bavilo a čekal jsem až do konce zda je najde či ne. Pohodová pohádka na nedělní lenivé odpoledne.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Opravdu úžasná pohádka obsahující trochu horroru a ke konci i trochu romantiky. Styl jako Karlík nebo Alenka, což mě od režiséra nepřekvapilo a bylo to lepší než jsem čekal.

Vietcong: Real Life (2016)

Peťana na YT sleduji už delší dobu a pořád má čím překvapit a toto je další příklad. Opravdu nechápu hodnocení třeba pana Punkermana a podobné komentáře, je jasný že by měl pod 20%, kdyby se to srovnávalo s normálnímy filmy, musí se to brát jako amatérský minifilm s minimálním rozpočtem. Za mě to teda bylo povedené.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Film se mě velice líbil, záporák supr, efekty supr, dokonce i příběh měl smysl a to jsem myslel, že po několika dílech to bude kravina.

Babovřesky 3 (2015)

Na pár dobrých hlášek, byl film tak nějak o ničem, narozdíl od prvního dílu.