Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Rychlý přehled událostí co se dělo. Klidně to mohli roztahnout na celou epizodu. Vizualně to vypada paradně i hudba fajn. Ale něco mi tam chybí. Slabší 4*

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Konečně se ukazalo intro,ktere v 1.dílu není. Ale zase je tu více kecaní a méně akce a draku :D

Samaritán (2022)

Škoda,že tohle nebylo eRko :) Tomu by to prospělo. Sly tady hraje superčlověka v důchodě. Podle místních odpadu a nízkého hodnocení jsem čekal větší průser. Nechapu jak to někdo srovna s Asylem... Za mě lepši jak některé komiksove velkofilmy jako třeba poslední Venom. 65%

Karel (2020)

Dobrý dokument,který především ukazuje poslední měsíce z života Karla G. Jsou tam i záběry z minulosti.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Paradní uvod :) Jestli se to povede i u Pána prstenu,tak budu jen rád. 8/10

Film roku (2021)

Jsou nejlepši ve svem oboru a chcou natočit nejlepší film. Každý z hercu bere herectví jinak než ten druhý. Člověk potom neví jestli to hrají mezi sebou i mimo svou práci. Párkrát jsem se pousmal. 6/10

Denní směna (2022)

Takova popcornovka. Asi nejlepši scena s bratry. Kde je Scott Adkins. Ty souboje jsou cool,ale to je tak vše. Snoop Dogga nemusim,hlavně když si tam hraje na cool drsnaka. Všiml jsem si i na odkaz k filmu Abraham Lincoln: Lovec upírů :D  6/10

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Traparna a debilita. Pár vtipku je tam ok,ale jinak něco jak parodie na jine filmy a to dost špatna. 20%

Třináct životů (2022)

Povedeny snimek podle skutečne udalosti. Některe věci jsem netušil,pokud to tak opravdu bylo. Zachranaři odvedli kus prace a Howard jim vzdal timto snimkem poctu. 8/10