• Western

Vztek (1995)

Naprostá pecka, zbaven břemena neustálého porovnávání jednička versus dvojka, jsem velmi spokojen. Je to mnohem lepší než 95 % ostatní americké produkce.

Bugsy (1991)

Dobří herci, dobře zahrané, jen ten příběh, myslím ten reálný nedává moc možností na kvalitní scénář.... Škoda.

V Bruggách (2008)

Film naprosto o ničem, děj chatrný až chabý, pár fórků to nespraví....

Americký gangster (2007)

Film který mi v době vzniku unikl nebo jsem ho odmítl kvůli Denzelovi Washingtonovi, kterého nemusím. Nicméně klobouk dolů, je to jízda. Russell Crowe tady ukazuje to lepší. Užil jsem si to.

Cotton Club (1984)

Velmi precizní film, trochu chaotický scénář, výprava božská. Film má v sobě určitou jedinečnost. Nesrovnávat s ničím jiným o mafii.

Pomsta Růžového pantera (1978)

Pro mě nejlepší díl. Plomba, papouch, vylezu si na tebe a proč ne obráceně, protože jsem o hodně větší ty hlupáku...čínský hambinec a hlavně když Clouseau pokaždé někde vykoukne na Dreeyfusse - top

Avengers: Endgame (2019)

Nejhorší díl. Vyčnívá Iron Man a plyšák. Octoberfesthor je parodie na německé turisty.

Heavy Trip (2018)

Symphonic Postapocalyptic Reindeer-Grinding Christ-Abusing Extreme War Pagan Fennoscandian Metal Xitrax je nej. Super komedie o metalistech, která si dělá srandu ze všech metalových klišé, Norska, popu a Justina Biebera. Smál jsem se až jsem slzel. Metal forever !!!!! Velitelka Dokkenová, Prakenstolen a Pasiho paměť na riffy. Všichni máme lvy, kterým musíme čelit :)