• Krátkometrážní

Čtyři lvi (2010)

Skvělá černá komedie, dost jsem se bavil. Britové jsou prostě machři, američani se mají co učit, především o humoru.

Habermannův mlýn (2010)

Po shlédnutí filmu jsem si přečetl pár článků o tom, jak moc je to podobné skutečným událostem. Vzhledem k tomu, že plno věcí nesedí, jedna hvězda dolů. Pokud bych však nebyl takový hnidopich, bylo by to za rovných pět. Takhle "jen" čtyři :)

Méďa Béďa (2010)

Příšerná nuda.. chudáci děti..

Plivu na váš hrob (2010)

Nejen sympatická, ale dle mě i velice slušně hrající hlavní "hrdinka". Stejně tak mi přišel dobrý výběr záporáků. Film není ničím kdovíjak speciálním a zřejmě si ho znovu nepustíte, avšak splnil má očekávání. Hlavní postavu jsem si oblíbil a cítil se znechucen obzvláště během znásilňovacích scén, které mě nikdy nenechají chladným.. a následná pomsta ve mně vyvolala pocit zadostiučinění.

Slavné dny (2010) (pořad)

Nevím proč se tu ostatním Zuna nelíbí. Já se naopak na jeho vyprávění týden co týden těším.

Avatar (2009)

I am out of words, it really took my breath. Thx mr. Cameron.

Bruno (2009)

Sacha Baron Cohen je pro mě pan umělec, ovšem tento kousek už byl na mě až příliš :)) Navíc jsem si pořád lámal hlavu s tím, co mám brát jako nahrané, co jako skutečnost. Ali-g byl film, Borat byl skvělej, jelikož až na pár scének to nebylo hrané, tady mám dilema :)

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Mně se to líbilo. Samozřejmě hodnotím až po českém dabingu, který je dle mě u Red Dwarf nutností. (ne, že by originál byl špatný, ale tu jsou dabéři prostě úžasní) No, herci odvedli své standartní kousky, ale příběhově to bylo slabší, což by se ještě dalo pominout. Nejvíce mě však zklamalo odebrání umělého smíchu, jehož odstranění je podle mě hlavní příčinou toho, že se u Back to Earth budete pouze pousmívat a ne hlasitě smát.

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Svým způsobem jsem se rozhodoval mezi pěti hvězdičkami a odpadem, protože takový žvásty a individua, to se jen tak nevidí a neslyší. Tak debilní, až je to kolikrát výborná zábava.