Kameňák (2003) odpad!

Natočiť tri diely sračiek postavených na starých otrepaných vtipoch,tak na to má gule fakt len Troška

Přátelé (1994) (seriál)

Tento seriál som nevidel celý,lebo aj tak drvivú väčšinu dielov čo som videl som pozeral nayebaný(vtedy mi to prišlo aj vtipné). Potom som prestal chlastať a už ten seriál nebola sranda ale dosť nuda. Preto som to ani nedopozeral

Peřinbaba (1985)

Nijak zvlášť zaujímavá rozprávka,len rokmi tak nejak prischla k Vianočnej atmosfére. Celkom by ma zaujímalo či by sa rozprávka tešila takej obľube aj vtedy keby namiesto Hoesela účinkoval P. Nagy. Ako pôvodne plánoval Jakubisko,než mu to Nemecká produkcia zarazila a presadila si svojho "kona"

Halloween III (1982) odpad!

Režisér a celý štáb vrátane produkcie museli fičať na nejakých silných halucinogénnych sračkách,lebo inak si neviem vysvetliť ako túto gigachujovinu mohli vypustiť do sveta. Totálne dojebali renomé inak úspešných prvých dvoch dielov

Profesionál (1981)

Tento film by bol bez hudby Ennia Moriricone len tuctovou krimidrámou,ale tá hudba(hlavne skladba Chi Mai) filmu dodala punc jedinečnosti

Pat a Mat (1979) (seriál)

Títo dvaja majstri Zkurvil&Dojebal sú bezkonkurenční

Halloween (1978)

Keď som tento film videl s kamarátmi prvý krát pred 28 rokmi na VHS s jednohlasým dabingom,mali sme z toho filmu a predovšetkým z "dabingu" obrovskú srandu. Z odstupom času(asi nastupujúca senilita:-)) to vnímam tak nejak nostalgicky,to nemení nič na faktu že na svoju dobu je to nadpriemerne zábavný horor. Len ten profi dabing už tomu nedáva ten správny šmrnc a nie je to už taká sranda

Mrazík (1964)

Keby táto skazka nebola tak skvelo nadabovaná(SK/CZ) a mali by sme ju pozerať len v originálnom znení,nikdy by sa nestala v našich končinách takým kultom Vianočných sviatkov a už dávno by upadla do zabudnutia. Paradoxne v Rusku je táto báchorka považovaná za jednu z najhorších. 60% z nostalgie a za dabing

Někdo to rád horké (1959)

Tento film ma nikdy neoslovil,pár úsmevných záberov sa tam nájde,ale že by to bola sranda k popukaniu tak to ani náhodou. Celkom chápem že tento film pobavil prevážne našich prarodičov,možno sa pri sledovaní od smiechu aj za pupky chytali,ale mne sa vždy pri sledovaní skôr chcelo spať. Mladšie osadenstvo by mohlo argumentovať že aj mne zrelému štyridsiatnikovi by sa táto vykopávka mala v podstate tiež páčiť,ale opak je pravdou. Stále nemôžem pochopiť čo všetci videli na MM,škaredá síce nebola,to nie,ale o hereckom talente a toľko ospevovanom sexappelu by sa dalo polemizovať. Myslím že jej vagína bola tou hlavnou devízou ktorá s nej spravila Hollywoodsku hviezdu