buchannon

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 11.7.2018  16:53
    Jurský park (1993)

Některé filmy jsou tak blbé, že se ani nedají dokoukat do konce. Jiné se naopak dají sledovat několikrát. A tento je ten druhý případ. Opět jsem se přesvědčil o Spielbergově genialitě a navíc ve své době se jednalo o nejvýdělečnější film historie, ano, i já jsem na něm byl s mámou v kině. Je rozpracován do nejmenšího detailu, i když nejsem paleontolog (narozdíl od Rosse Gellera:)), ani paleobiolog, takže to nedokážu odborně posoudit, avšak Wikipedie uvádí některé nepřesnosti u některých dinosaurů, přesto je toto nejlepší snímek v rámci žánru. Když jsem ho zhlédnul v mých dvanácti, byl jsem opravdu ohromen, tehdy působil jako totální zjevení a když jsem ho viděl dnes, opět jsem trpěl lagoftalmem [pro ty, kteří nestudovali medicínu (já taky ne), tento termín znamená "neschopnost zavřít oko"... ...skutečně jsem nebyl během sledování schopen byť jen nepatrně přimhouřit ani jedno mé oko, naopak některé sračky se nedají sledovat ani se svářečskými brýlemi]. Zajímavý komentář: buchannon

• 4.7.2018  15:32
    Pozemšťan (2007)

Po delší přestávce, kdy jsem skoro nesledoval filmy, ale místo toho fotbal (který jsem prostě musel sledovat, vždyť jde o mistrovství světa, že? a který mě rozhodně bavil daleko víc, než ty kraviny, jež jsem v poslední době sledoval), jsem se odhodlal pustit se znovu do té "zábavy" - totiž sledování všech těch špatných, velešpatných, a výjimečně dobrých spektáklů. Bohužel musím napsat, že toto "veledílo" patří k těm velešpatným. Je to totiž velesračka, kde se pořád jen žvaní na kvadrát a ještě k tomu pořád v jedné místnosti a to je přesně ta velesračka, které bytostně nesnáším.

• 4.6.2018  22:13

Ze začátku to nevypadalo zas tak špatně, ale když máte hodinu a tři čtvrtě sledovat, jak se jeden opilec upijí k smrti, tak to po pár desítkách minut přestane bavit. Naprosto jednotvárný a nebojím se napsat nudný film.

• 4.6.2018  20:43
    Kids (1995)

Toto veledílo bych možná hodnotil lépe, kdybych ho viděl v 15 letech, ale teď musím napsat, že je to prachsprostá sprostá sračka, která se snaží mapovat chování mládeže v 90. letech a zřejmě i té současné, ale podle mě je toto extrém, např. já s mými kámoši jsme neměli takovýto dekadentní život. Absence jakéhokoli příběhu, naprosto amatérsky zahráno a když má člověk sledovat bandu defektů, jak si "užívají", tak to vůbec není ke koukání. Ken Park se mi líbil rozhodně víc.

• 29.5.2018  22:03

Tento film byl už od začátku neuvěřitelně blbý, respektive herecké výkony byly nepřirozené a blbé, ale je mi jasné, že takto to Jackson chtěl. Byl to vlastně záměr natočit naprosto absurdní film (který asi opravdu nedokážu docenit), jaký tu ještě nebyl a jaký by se dal přirovnat snad jen k Armádě temnot. Sledování bylo neskutečným utrpením. S kvalitní filmovou zábavou nemá tento snímek pranic společného. Všechna ta pětková hodnocení jsou naprosto ustřelená, když vidíte céčkový horor, který se vymyká všemu ostatnímu (což ale neznamená, že má nějakou kvalitu), dáváte vy všichni "erudovaní kritici" 5*, často ale pokud jde o kvalitní film, který má nějaký smysl, nekompromisně ho odsoudíte do propadliště dějin. Vím, že se tento spektákl nemá brát vážně, ale v tomto případě fakt nemám smysl pro humor.

• 25.5.2018  19:31

Pokud mě film dokáže dojmout, jsem vždy rád a tento to dokázal, i když bych to od animáku moc nečekal. Dokonale vymyšlený a propracovaný příběh a dokonalá fantazie, podle mě nejlepší díl série, právě kvůli příběhu, který nabídnul tolik možností světa hraček.

• 24.5.2018  22:25
    Život (2017)

Jak říkala členka posádky na ISS: "Cítím čistou smrtelnou zlou nenávist." A přesně to samé jsem ke Calvinovi cítil i já (navíc i trochu strach). Vždy, když film ve mně dokáže vzbudit silné emoce, ať už pozitivní, či negativní, tak vždy je to pecka a sledování filmu nebyla ztráta času, vím, že za něco stál!!! ...narozdíl od ********** Solarisu (1972). Jak říkal ten exobiolog: "Calvin Klein k nám necítí nenávist, chce jen přežít." Je to v podstatě to samé, jako když lidi zabíjejí krávy jako na běžícím páse, taky jen aby přežili. No každopádně tento film je naprosto perfektní, ještě větší sci-fi pecka než Pasažéři (2016). Dokonalá hudba od Jona Ekstranda graduje až k velkolepému finále. Jeden z nejlepších sci-fi snímků všech dob, téměř srovnatelný se sérií vetřelců, i navzdory všem těm, kteří dali 3* a méně, což tedy vůbec nechápu... ...jó vlastně chápu, jakmile to není artová a pozérská, bezdějová, superoduševnělá slátanina s "hlubokým poselstvím" :))), kde se pořád jen bezduše žvaní o... ...ehm o ničem (viz. Solaris), tak si to zřejmě nezaslouží vyšší rejtink. Naprosto souhlasím s verbalem, taky bych nejradši napsal něco stejně výživného, ale jednoduše na to nemám koule. Zajímavé komentáře: buchannon, verbal

• 23.5.2018  16:43
    Solaris (1972)

Bezbřehá nekonečná nuda, nejhorší sci-fi "film" všech dob. Je to totálně ******** sračka a ***** Tarkovskij zřejmě neuměl točit filmy, jestli jsou i ostatní jeho "filmy" takový sračky, tak potěš pánbůh.

• 13.5.2018  17:51

Film mě zaujal od prvních minut a byl zajímavý až do konce, což se mi v poslední době moc často nestává, i když druhá polovina nebyla tak dobrá jako první. Ano, jak píše POMO, je lehce srozumitelný, mainstreamový a proto zaujal i mě. Je mistrně vyprávěn se svojí osobitou poetikou, hudba je děj nerušící (naopak skvěle podkreslující) a přitom ji vnímáte stejně intenzivně jako samotný skvělý příběh. Zkrátka všechno zde funguje, tak jak má. První polovina byla naprosto perfektní, ale v té druhé se pomalu vytrácelo tempo a příběh začínal mírně postrádat smysl, i tak ale si mě film získal. Tom Tykwer kurva umí!!! V hlavní roli fest pošahanýho pošuka se zde objevuje Ben Whishaw, který mě zaujal už ve skvělém snímku "Můj bratr Tom". Zajímalo by mě, jestli by poznal i můj Chanel No. 5 po talíři hrachové kaše s klobásou a deseti kvasnicových jedenáctkách. Zajímavý komentář: buchannon

• 9.5.2018  14:09
    Grimsby (2016)

"Harry Potter má AIDS!!! Ty jsi zvládl, co Voldemort nezvládl za osm filmů!" Aneb co se stane, když potkáte svého bráchu, který je absolutní dement. Ze začátku film vypadal jako další výplach mozku, ale přece jen tam bylo pár vtipných momentů. Fuckt se mi líbilo, jak si Cohen dělal prdel z tý obří megatlusťošky Sidibe. :)))

• 8.5.2018  23:23
    Bojovník (2015)

Tento film ve mně zanechal velice silné emoce, jasně, je to pohádka, ale proč by se nemohla stát ve skutečném životě a závěrečný souboj jsem sledoval téměř bez dechu. Po dlouhé době boxerský snímek, který se mi velmi líbil a přidávám ho do své sbírky pětkových hodnocení. V roli manželského páru moji oblíbenci, Gyllenhaal ukázal mnohokrát, že je nadějný mladý herec (naposledy jsem ho sledoval ve filmu Slídil z roku 2014), je jen škoda brzkého odchodu Rachel.

• 2.5.2018  21:21
    Sedmá pečeť (1957)

Jsem opravdu převelice H R D Ý, že můj odpad snížil rejtink tohoto obrovsky přeceňovaného "filmu" z 85% na 84%. Myslel jsem, že aspoň Bergmanův nejslavnější "film" bude za něco stát, ó jak hluboce jsem se mýlil. Jak píše kleopatra: Poperte se s tím. Zajímavý komentář: buchannon

• 2.5.2018  20:45

Další Bergmanova totální velesračka, kdybych mohl, dal bych jí stokrát odpad!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejradši bych napsal o Bergmanovi ("skutečně vynikajícím umělci" :))) něco fuckt výživného, ale to by "intelektuálové", kterých bych se tím mohl dotknout, nemuseli rozdejchat a mohli by si fest sednout na prdel a v této pozici setrvat minimálně stejně dlouho, jako mně trvalo vzpamatovat se z "dramatické" onanie jménem "Scény z manželského života", a to bych skutečně velice (ne)rad. Mínus nekonečno %.

• 2.5.2018  19:27
    Příchozí (2016)

Nechápu, co na tomhle filmu všichni vidíte a z čeho jste všichni tak unešeni. Vždyť tento film je totálně o hovně a bez sebemenšího náznaku jakéhokoli děje. Mkay. Už z principu hodnotím takto, abych trochu srovnal rejtink tohoto ku*evsky nadhodnoceného filmu. Zjišťuji, že čím dál tím míň se mi líbí filmy a mohou to být sebekvalitnější snímky. Je to dáno tím, že je sleduji jako na běžícím páse a opravdu jen málokdy a velmi výjimečně mě dokáže některý zaujmout. Dřív se mi naopak většina filmů líbila, ale teď k nim přistupuji mnohem kritičtěji. Zjistil jsem, že když jsem vožralej, tak se mi filmy líbí víc, takže mi nezbývá než se nalejt před každým filmem. :))) Stává se ze mě stále větší cynik a jsem na to patřičně hrdý. :)))

• 2.5.2018  17:51

Naprosto otřesná hudba, poplatná době. Příběh taky za moc nestojí, jak už to tak většinou bývá u starých snímků.

• 2.5.2018  16:52
    Síť 2.0 (2006)

Kristepane co je tohle za sračku? S mým oblíbeným původním filmem "Síť" z roku 1995 se vůbec nedá srovnávat. Marná snaha vytvořit supr kůl pokračování, jak už to tak dnes bývá... Jen malý kousek dělí tento superspektákl od nejnižší 30% hranice.

• 1.5.2018  22:46

Tak to tu máme... Anna Posedlá (asi sexem) je po smrti, Ute divná je pořád stejně divná, Vendulka utěšitelka pořád utěšuje, ale vůbec jsem si nevšiml Markéty "mám hnusný obří kozy" Hrubešové. Nakonec, aby se neřeklo, hlavní "hrdina" dostal aspoň Lindu. Trapná kokotina, asi nejhorší díl série, naštěstí poslední. Jediné plus je, že zde byly párkrát k vidění opravdu výstavní dudy.

• 30.4.2018  18:31

Zaujal mě název tohoto "filmu" a tak jsem si říkal, že by to nemuselo být špatné, ale jak píše Malarkey, je to naprosto šílená hovadina, a to je ještě slabé slovo. Tuhle velesračku jsem si klidně mohl odpustit. Že má "film" vysoké hodnocení, není zárukou kvality. Ale vím, že se nechám ještě mnohokrát napálit, bohužel.

• 27.4.2018  21:23
    Štěstí (2005)

Pokusím se napsat negativ toho, co napsal Reiniš: Debilní film, kterému se vyhněte, ať máte jakoukoli náladu. Nejméně špatný výkon ze všech špatných výkonů podala Aňa Geislerová. Duo Liška - Wilhelmová hraje hodně špatně, celou dobu jsou dost nevýrazní. Nevryla se mi do hlavy ani jedna věta celého "filmu". Štěstí je prostě otřesné pseudodrama a jeden takový snímek stačí za celý život. Zajímavý komentář: buchannon

• 27.4.2018  21:10

Oslava buranství a trapnosti v celém jejím lesku. Tento film je dokonale trapný, stejně jako celá série. Myslel jsem, že vydržím hodně, ale tento vřed byl příliš i na mě. Totální výplach mozku. Ani nová "Bláznivá dovolená" z roku 2015 se nevyhnula totálně trapnému zpracování, i když od ní jsem to až tak nečekal.

• 27.4.2018  20:28
    Sabotáž (1996)

Pamatuji si, že v mých pubertálních 18 letech se mi film celkem líbil, teď už to taková sláva není, nebo lépe řečeno není to vůbec sláva. Ale tehdy jsem si ho nahrál z TV na VHS a vím, že se mi tam líbil jeden Dacascosův karate kop, tenkrát jsem na tom fuckt ujížděl. Stáhnul jsem si verzi z uloz.to s naprosto šíleným zvukem, no upřímně řečeno obraz stál taky za hovno, jiná verze ani nejde sehnat, bohužel. Občas to znělo, jako by v pozadí probíhala mimozemská komunikace, pro ty, kteří nikdy neslyšeli mimozemskou komunikaci, znělo to jako čvachtání vaginy při souloži prohnané filtrem na zesílení výšek, pro ty, kteří nikdy nečvachtali ve vagině, znělo to jako hučení v kládě, a pokud ani toto neznáte, máte smůlu... Ale jinak film stál za vyliž..... Zajímavý komentář: buchannon

• 27.4.2018  14:04

Že by si takovýho mrdáče, jakým byl Michael Douglas, nabrnkla taková obluda Glenn Close, o tom pochybuji. Ale jinak se jedná o lehce nadprůměrný film, s nadprůměrným obsazením, můj oblíbenec Douglas a ač obluda, která vypadá jako chlap (babochlap), přece jen vynikající herečka Close.

• 25.4.2018  02:51

I když byl Woody Harrelson odsuzován za to (zřejmě hlavně v Americe), že hrál tuto roli věčného prostopášníka Flynta, i když Courtney Love přišla na casting za Milošem Formanem pod vlivem drog (na základě čehož si ji pak vybral do hlavní role, protože si uvědomil, že bude pro tuto roli perfektní), přesto se jedná o vynikající film, který si na nic nehraje... ...je to přesně moje krevní skupina a zaslouží si plnou pálku. Tento snímek je vážné drama, a zároveň je to děsná prdel, prý "Stojí tam, že náš reverend smilnil se svou matkou na záchodě" :))) Neskutečná prdel, ti bystřejší z vás již mě prohlédli a poznali, že jsem zapřísáhlý ateista. Nechápu, jak mohla být americká společnost tak puritánská, vždyť jde do hajzlu jen o vydávání pornočasopisu. Miloš Forman k filmu: „Netvrdím, že se vám má líbit, co Larry Flynt dělá. Mně samotnému se to nelíbí, ale líbí se mi fakt, že žiji v zemi, kde se o tom mohu rozhodnout sám za sebe. V zemi, kde si můžu vzít Hustler a přečíst ho, stejně jako ho hodit do popelnice, kam podle mě patří." „Flynt měl celý scénář prošpikovaný faktografickými poznámkami, které pro mě měly ohromnou cenu. Připomínky se na mě jenom valily a já je horečně škrábal po okrajích scénáře, dokud Flynt neotočil poslední stránku a neodmlčel se. Sebral jsem odvahu a řekl: ‚Larry, a vám nevadí, že v některých těch scénách jako hrdina zrovna nevypadáte?‘ ‚Ale vadí! To víte, že mi to vadí, ale co mám dělat, když je to všechno pravda?‘ zabručel Flynt.“ „Před promítáním jsem byl tak nervózní, že jsem to malé kino celé zakouřil. Larry seděl v cárech doutníkové mlhy jako přikovaný a nespustil oči z plátna. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že se mu po tvářích koulejí slzy. Flynt před sebou v mihotavém snu neviděl nic jiného než svou Altheu – král americké pornografie byl větší romantik než pubertální básnířka.“ Pár pornočasáků jsem už taky pročetl, nebo spíš prohonil :), takže nechápu, o co jim šlo, vždyť pro mnohé lidi, kteří nemají ženskou a že je nás hodně, je to absolutní spása... Ó jak mě potěšil verdikt nejvyššího soudu, ó jak mě rozesmutněla smrt Althey, ó jak nesouhlasím s komentářem Tsunami_X, který navzdory svým výtkám dal nakonec 4*... Zajímavý komentář: buchannon

• 24.4.2018  22:00

Nebojím se říct, že dnes už to je klasický film o přátelství jednoho chlapa a jednoho kluka. Zejména ten konec, kdy ho ten kretén zastřelí, je opravdu dojemný. Prostě "Dokonalý svět", jaký si každý z nás přál, či nepřál zažít...

• 23.4.2018  15:00
    Rio Bravo (1959)

Nesnáším westerny s Johnem Waynem, který byl fakt "prototyp opravdového chlapa", cháchá to určitě. Moje chyba, že jsem se podíval na další. Byl jsem zvědav na tento "slavný" "film", a dopadlo to velice neslavně. Zkrátka nepřekonatelný a nejlepší western všech dob je určitě Tenkrát na západě.

• 20.4.2018  00:03
    Brazil (1985)

Totální slátanina. Že já jsem si to vůbec pouštěl. Prý "kultovní status", to určitě.

• 19.4.2018  21:23

Dokonáno jest!!! Důstojné završení vynikající trilogie a jedné cyberpunkové epochy. V tomto filmu je i dost soubojů strojů s APU ovládanými lidmi, což není tak zábavné a strhující jako závěrečný souboj mezi Neoem a Smithem (Weaving opět podal skvělý herecký výkon), přesto se jedná o perfektní záležitost a tento snímek, stejně jako dva předešlé, se opět vymyká všemu ostatnímu. Závěrečná smutná scéna s Trinity nebyla špatná, ale extra emoce jsem při ní necítil. Ale zvolání v Sionu: "Je konec, Neo to dokázal!!!" vše vynahrazuje. A taky v celé trilogii musím vyzdvihnout hudbu, která je naprosto dokonalá a sedí jako prdel na hrnec... Dlouho jsem Reloaded a Revolutions dával pouze 4*, protože jsem jedničku považoval za nedostižnou. Teď ale, když vidím celistvost trilogie, která téměř nemá chyby, musím dát celé trilogii plnou pálku.

• 19.4.2018  20:30
    Matrix (1999)

Tento film jsem viděl možná už desetkrát, asi žádný jiný snímek jsem neviděl tolikrát, ale tipuji, že nejsem sám. Perfektní kombinace akce a sci-fi, jeden z nej filmů a myslím, že v rámci žánru se mu nic nepřiblíží. Excelují v něm hlavně Hugo Weaving (který podle Barneyho Stinsona jako jediný nosil slušný oblek :)) a pak ještě Laurence Fishburne, naopak Keanu Reeves se ukázal jako profesionální neherec s minimem výrazových prostředků, i tak ale mu byla role šitá přímo na tělo. Už se těším, až si ho dám pojedenácté a opět se ponořím do jedniček a nul... Zajímavý komentář: buchannon

• 19.4.2018  15:28

Mnohem horší než jednička, která možná ani nebyla braná vážně. Toto je jen další dementní spektákl, který je naprosto zbytečný, stejně jako celá série. A to se ještě tvůrci rozhodli natočit diváka oblažujíci čtyřku, doufejme, že je to jejich poslední počin.

• 17.4.2018  18:42

Když jsem viděl tento pohodový film poprvé, tak se mi strašně líbil, po druhém zhlédnutí jsem si uvědomil, že není zas tak sqelý. Ale nechápu všechny ty uživatele, kteří tomu dali jednu hvězdu, v čele s DaviD3141, který nikdy nezklame. :) Tento lehce nadprůměrný film si totiž na nic nehraje a nabízí přesně, co má nabízet snímek o surfování, totiž výbornou kameru, dobrý příběh a hlavně superkrásné holky v bikinách, nad kterými by se rozjásalo nejedno srdce, případně jiný orgán. :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9