Horkýže Slíže - L.A.G. Song

(hudební videoklip)
všechny plakáty

Jara.Cimrman.jr

"Viem, neopakuj mi to stále, ja som vyrastol na Death Metále." Skvělý nářez, vynikající text a čtyři naháči ve sprše, tak co chtít víc? Snad jen více lesbian scén, ale teď mě napadá, že od toho klipy asi nejsou. ()

MM_Ramone

Pieseň "L.A.G. Song" je v poradí ôsma skladba z piateho štúdiového albumu hudobnej skupiny Horkýže slíže. Album nesie názov "Kýže sliz". Vyšiel v októbri roku 2002 pod značkou vydavateľstva EMI Monitor. K vtipnému, satirickému, punk rockovému titulu "L.A.G. Song" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. To, čo by bolo v tejto šialenej dobe politicky nekorektné a takmer až hraničiace s trestnou činnosťou, bolo pred viac ako dvadsiatimi rokmi zábavné. Dnes by sa z toho zúriví, fanatickí LGBTI aktivisti posrali. Nepríčetne by vrieskali ako zdivení. Lesbian´s and Gay´s song však ešte v nedávnych časoch bola sranda, ktorá vtedy nikoho neurazila a mnohých pobavila. Podaril sa dokonca aj ten jednoduchý, poloamatérsky klip, ktorý bol k tomu natočený. Nahatí členovia kapely hrajúci v sprchovacích boxoch. Easy funny punk from Nitra. *** ()

Karamanlis

Tento song som vždy považoval za preceňovaný a klip k nemu ma svojim spôsobom irituje. Podľa mňa bol L.A.G. Songu v rádiách či TV dopriaty väčší priestor než by si reálne zaslúžil. Na albume Kýže sliz sa nachádzajú aj lepšie skladby. ()