Bezva ženská na krku (2016)

Jedna z mála českých komedií co mě rozesmála a i dost bavila. Přitom zde stačila menší zápletka, svěží humor a super herecké obsazení. Viděno na letním kině😊

Black Panther (2018) odpad!

Nepovedená marvelovská scifárna. Během filmu jsem pospávala, lepší než prášek na spaní. Žádný drama, akce, napětí co by mě drželo při vědomí. Chaos všeho možnýho a Black Panter neutkví vůbec v paměti, žádná extra schopnost. Už dost Marvel!!!! Stačí. Díky.

Blade Runner (1982)

Hudba pěkná a Harrison je kus chlapa. Víc jsem tu, bohužel nenašla.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Příjemná rodinná komedie, aneb jak hledat ztracené mužství. . .o zábavu, trapasy a zápletky je tu postaráno.

Brána temnoty (2015)

Pozor, za závěsem stojí duch matky plná zloby a unáší na oný svět děti, tak si je na Halloweena hlídejte...nebojíte se, ale i přesto čekáte, co z toho bude. Slabý průměr.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší válečný seriál, nostalgicky vyprávěný příběh jedné roty E...oko nezůstane suché ani nejsilnějším. Úžasná melodie, která vás silně zasáhne už při titulkách a během příběhu se ani nehnete. Více slov není třeba, musíte vidět...(viz Deníček)

Bright (2017)

Fantasy propojená s realitou. Elfové a především silní "šrekové"žili s námi. A najednou honba za kouzelnou hůlkou. Kde se vzala, tu se vzala a co vše uměla? A kde se vzal tu se vzal Temný pán a dál? Nuda, nuda, nuda. Nepropracovaný děj ,málo akce a chybí detaily o jednotlivých postav.

Brimstone (2016)

Dlouhý, úchylný, a prapodivný psycho drama. Toto si určitě už nikdy nepustím. Ano, námět je emotivní a silný, pánbičkáři jsou zde úchylní a padlí na hlavu. Celkově se mi nelíbilo zpracování filmu.

Buchty a klobásy (2016)

Uf, tak to bylo teda píp. Jako nápad zajímavý a neokoukaný, ale ocení to spíše chlapy či puberťáci. Podruhé to vidět nemusím. Na mě moc sprosté a místy i trapné.