Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Tady se povedla jen jedna věc a to, že to bylo přesně podle knižní předlohy. Celé to na mě působilo bez emocí. Nepřesvědčilo mě to. Jednou to nechce, podruhé to chce. Celé je to na hlavu postavené. Nejhorší je Dakota, neumí vůbec hrát, na castingu zřejmě jen vzdychala.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Scifi serál nebo pohled do budoucnosti? Já jen doufám, že scifi a tento seriál nás ponaučí a snad to tak v budoucnu nebude, moc tomu ale nevěřím. Každý díl má svou myšlenku a je jen na nás jak ji pobereme. Ne každý díl mě zaujal. A taky konce každého dílu mohl někdy skončit dobře, vše mě přijde až moc negativní a my přece jen chceme někdy dobré konce....

Uteč (2017)

Od začátku je vidět, že se něco divného děje. A tipujete kdo v tom má prsty. Ve finále jsem ani nebyla překvapena tím, kdo za tím vším vězel, ale co a jak to dělali.

V srdci moře (2015)

Výpravný dobrodružný film. Kapitán byl nesympatický a chamtivý. Touha po úspěchu vytěžit co nejvíce na plavbě dohnala posádku spíše k záhubě. Celkem povedené zpracování, ale.... Chtěla bych více záběru na Bílou velrybu. A proč tam vlastně byla a kde se vzala?

Bright (2017)

Fantasy propojená s realitou. Elfové a především silní "šrekové"žili s námi. A najednou honba za kouzelnou hůlkou. Kde se vzala, tu se vzala a co vše uměla? A kde se vzal tu se vzal Temný pán a dál? Nuda, nuda, nuda. Nepropracovaný děj ,málo akce a chybí detaily o jednotlivých postav.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Skvělé a dokonce krapátko i lepší a akčnější než jednička. Napínavé a i zároveň hororovější, strašidelnější a tajemnější. Musím přiznat, že se už těším na trojku a věřím, že bude skvělá. Jen doufám, že obsazení zůstane nadále stejné, všichni jsou úžasní.

Brimstone (2016)

Dlouhý, úchylný, a prapodivný psycho drama. Toto si určitě už nikdy nepustím. Ano, námět je emotivní a silný, pánbičkáři jsou zde úchylní a padlí na hlavu. Celkově se mi nelíbilo zpracování filmu.

Černá kniha (2006)

Ano, tyto filmy mě berou. Silné a vážné téma, které vás vtáhne plně do děje a díváte se až do konce nehnutě. Od začátku je vám někdo sympatický a na konci se dozvíte, že zdání klame...

Chvění (1990)

Průměrný horor s podzemními ještěrkami, jejich krev mají šílenou barvu. Chvílemi i napínavé. Sympatické obsazení.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Tento napínavý fantasy seriál mohu jen doporučit. Vystupují zde 4 chlapci a jejich rodiny, kdy jejich životy zasáhne tajemné ZLO a dívka El...není co dodat, musíte vidět.