Osvícení (1997) (TV film)

Jeden z hororů, kdy děj pomalu a plynule vyplouvá na povrch a přitom nevíte co od něho očekávat a co se bude dít. Malý chlapec má schopnosti a zlo v hotelu, co čeká na rodinu, to je teprve nervák!

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

"Každé slovo z té věty bylo špatně." Chvílemi nudný děj s převládajícími napínanavými převraty. Dvakrát jsem si oddechla KONEČNĚ!!! A konec se opět nekoná😁

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Už je to spíše z nostalgie, kdy éra transformers byla moje srdcovka a vidět autoboty opět v akci nebylo špatné, ale už je to na stejno brdo. Hudba je jako vždy famózní.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Pěkná pohádka s poučným dějem, vtipné momenty, dobré obsazení, hezká princezna, jen škoda že není češka. Jediná výtka, že peklo mohlo být hrozivější. A skvělý Lucifer!!!

Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Mám nebo nemám dát odpad? Další zbytečný film o Kingovi a snaha z něj udělat roztomilého plyšáčka. Nevím zda je to dobrý nápad, King či Kong má být příšera hrůzy a děsit, tak to proboha nepřekrucujte!!!! A o čem to vlastně bylo????

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Nejnudnější ze všech dílů. Jack nebyl sám sebou, Barbossa nám změknul, Will se taky moc nepředvedl a nové tváře a jejich role nějak neuchvátili. Velké zklamání a konec s Elizabeth ve mě propukl záchvat smíchu...a to jako vážně??!!??!!

Anděl Páně 2 (2016)

Já obavy na rozdíl od ostatních uživatelích neměla...dvojka málem nebyla a já jsem strašně ráda, že se natočila. Příběh měl kouzlo, lásku, napětí, smutek, zkrátka vše co pohádka by měla nabídnout a hlavně plno hlášek od nerozlučné dvojici anděla a čerta😁

Hra o trůny - Série 7 (2017) (série)

Pěkné zpracování, draci noblesní, nové dějové otázky. A zabili konečně .... Uznávám, že se mi také nelíbilo jak najednou vše bylo hned, všichni všude byli hned...a málo dílů...sotva to začalo, ještě rychleji to skončilo....velká škoda!

Láska nebeská (2003)

Netradiční vánoční pohádka nejen pro dospělé, poukazuje že láska je všude kolem nás...skvělé obsazení, super hlášky a ještě lepší vánoční hitovka v podání Billa Nighyho😉 tato komedie se stala mou tradicí každých vánoc.

Lovci duchů - Série 12 (2016) (série)

Po třech nic moc sérií, kdy jsem si říkala, že se nic moc neděje, tak se to konečně rozjelo. Britové jsou nesympatičtí jak pr... a satanův syn je prima😁