Černá labuť (2010) odpad!

To byla nuda a i přes vysoké hodnocení jsem stále čekala, co se konečně bude dít a proč je to tak skvělý. Není to vůbec skvělý, je to nudný, strašný ...pointa by se možná našla, láska k baletu a láska k sobě samé, ale proč a zda vůbec měla halucinace doteď nevím...no, za mě celkově film hážu do odpadu.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Už při prvním pohledu na mrtvou ženu je zřejmé, že vypadá nedotčeně, skoro jako živá a při pohledu do jejích očí čekáte, kdy na vás mrkne. Během pitvy se postupně zjišťují dost podivností a celá jsem napjatá co vyplave dál na povrch. Napínavý povedený horor s duchařinou.

Assassin’s Creed (2016)

Chválím námět, hudbu a chvilky napětí v animusu. Jinak děj se hodně ztrácel a chybělo dosti vysvětlení.

Nenávist (2004)

Místy jsem se i bála, děj napínavý a strašidelný. Dobře vysvětleno, proč se tu děje to, co se děje. Povedený horor.

Řachanda (2016) odpad!

Proč točite za každou cenu něco, co neumíte. Nebylo tam nic Řachandního. Děj je slátanina všeho možného a nepřinesl nic nového a zásadního a hlavně je nelogický. Postavy v Černém lese taky nic moc nepředvedly. Děsná sračka.

Ranař (2011)

Doug vychován zřejmě ze staré školy. Udělal by pro kamarády vše. Nevidí ovšem, že je občas i za blbce. Je vám ho líto, ale pointou je, že síla přátelství a lásky vždy vyhraje. A nejlepší je, že je dle skutečné události.

Divoké historky (2014)

Směs povídek, které nám ukazují reálné situace ze života. Otázka je, zda je to opravdu tak, jak bychom se takto zachovali také. Přemýšlíte nad tím. Každý příběh bych hodnotila jinak a proto dávám slabší průměr. Nejvíce se mi líbila první z letadla a pak i svatební.

Whiplash (2014)

Hudební silné drama. Co vše musí vydržet, aby byl nejlepší? Stojí to opravdu za to? Skvělé bubeníkovo představení až do krve. I tak nízké hodnocení dám, není to můj šálek kafe.

Vybíjená (2004)

Slušná komedie, pobavíte se a zjistíte trošku jiná pravidla vybíjené než se hraje u nás. Ben Stiller je opět debilní šašek. Hasselhoff a Norris tomu dali třešničku na dortě😃

Tohle je náš svět (2016)

Jedna velká rodinka žijící v přírodě na divoko. Dokážou si poradit úplně se vším, ale opravdový skutečný svět je pro ně velká neznámá. Lepší průměr.