Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

Ze začátku mi vadilo její kývání hlavou a neustálý zvláštní úsměv, ale její recepty oproti ostatním rádoby kuchařům mi příjdou lákavější a opravdu jak říká sám název domácí kuchařka, takže jsem si na ni zvykla a občas se na ni ráda podívám.

Kassandra (1993) (seriál) odpad!

A jak to dopadlo s tím dopisem??? Našli ho? 😂 Zahlédla u babičky pár momentů a řešil se tam neustále nějaký dopis, víc nevím a ani nechci vědět.

Když Burian prášil (1940)

Výborný a nejlepší komik Vlasta Burian. Jeho role mě nikdy nezklamou. Směju se od začátku až do konce. Oldřich Nový zde taky exceluje.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Dva nejlepší kámoši se vezmou.... Adam Sandler nikdy nezklame, tam kde je on, tam je i sranda. Zkrátka bláznivá a pohodová komedie.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Super zábavná akční bondovka s tvrdým výcvikem mladých uchazečů na tajného agenta. Super hlášky! Ano, každý si jak čtu níže komentářů zapamatuje hlášku se zadnicí...

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Slabší druhý díl. Žádná větší akce. TEN MLÝNEK BYCH DOMA NECHTĚLA!!!!

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Pohodová, veselá, kriminální a akční komedie s mým oblíbeným Robertem Downey Jr.(hlavní důvod, proč jsem se na to podívala) a role mu opravdu sedla. Určitě nebudete litovat se na film podívat.

Klub rváčů (1999)

Na začátku jsem trošku nechápala dění, po nástupu Pitta to začalo být zajímavější a bylo i celkem dobré sledovat jak se mění po uvolnění endorfinů povahy jednotlivých postav, zejména Jacka. Po zjištění pravdy se to celé zvrtne a je z toho chaos a dost nechápajících scén. Škoda.

Kniha přežití (2010)

První hodina mě fakt bavila a fandila hrdinovi, aby dokázal splnit své poslání. Čekala jsem, jak to celé dopadne a hlavně nějaké vysvětlení, ale ono nic. Tak jsem to nepochopila.