Osudový střet (2012) (TV film)

Německé krimi drama...není co dodat.

Osvícení (1997) (TV film)

Jeden z hororů, kdy děj pomalu a plynule vyplouvá na povrch a přitom nevíte co od něho očekávat a co se bude dít. Malý chlapec má schopnosti a zlo v hotelu, co čeká na rodinu, to je teprve nervák!

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Ano a dám ráda 4*, protože konečně po dlouhé době nápaditá pohádka. Jak to vlastně vypadá ve hvězdném nebi? A konečně vím, k čemu slouží Malý a Velký vůz a když spadne hvězda, jak ji zachránit? T. Ramba byla skvělá, bavila mě a V. Kotkovi role sedla.

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Průměrná nenáročná pohádka o slepém Martinovi, který se rozhodne hledat princeznu. Pohádek s podobným tématem je vícero a přece je to jiné. Škoda jen, že nebylo více efektů jako na začátku a Vaculík, kdyby více exceloval bylo by to na vyšší úrovni. Oceňuji krásnou přírodu, pozvolný děj a sympatické tváře.

Pád Bílého domu (2013)

Kašlete na dlouhé a negativní komentáře k tomuto filmu. Ať měl jakkékoliv chyby, tak já jsem si to užívala. Našla jsem zde vše, co bych od filmu očekávala. Napětí, akce, doják a hlavně Gerarda Butlera, který mě dostal.

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Pár blbých momentů na zasmání tu jsou, ale mě to spíše bylo celé takové trapné až do nebe volající zhovadilost.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Tady se povedla jen jedna věc a to, že to bylo přesně podle knižní předlohy. Celé to na mě působilo bez emocí. Nepřesvědčilo mě to. Jednou to nechce, podruhé to chce. Celé je to na hlavu postavené. Nejhorší je Dakota, neumí vůbec hrát, na castingu zřejmě jen vzdychala.

Pád Londýna (2016)

Klasický akční film s ničím strhujícím, z čeho byste byli doslova paf, ale na charismatického Butlera, který všem vytře prdel a je fakt drsnej, tak na to se dívat můžu.

Pán Domu (2005)

No tááák, vždyť je to super komedie, kde starší dědoušek hlídá pár sexy zlobivých školaček. Nelehký úkol je naučit dodržovat pravidla, ale po čase zjistí, že je to prima a budou si navzájem pomáhat. A držet při sobe.

Panna nebo orel (2010)

Průměrná komedie ze střední školy s pubertálními scénami a a sympatickou hlavní hrdinkou. Lžeme, abychom zapadli do kolektivu a vypadali lépe či druhým pomáhali , ale ne vždy je to dobré řešení.