Machři (2010)

Sandlerovská rodinná, zábavná komedie se skvělou partou lidí, které určitě znáte z jiných komedií. Zasmála jsem se a odreagovala...je tu i zmínka o tom, že děti dostat od PC her do přírody není zase tak beznadějné a že láska kvete v každém věku :-D

Terminator Genisys (2015)

Už je to na stejno brdo. Ať už dál nenatáčí. Dám jednu *za nesmrtelný úsměv Arnolda :-D

Marťan (2015)

To byla, ale PECKA. Skoro jsem celý film napětím ani nedýchala. Nejen, že to bylo napínavé, ale i vtipné a po celou dobu jsem mu fandila, aby to dobře dopadlo a vždy se muselo něco posrat. . .toto se fakt povedlo!!! A film Gravitace se může jít zahrabat.

Gravitace (2013)

Kdyby tam nehrála S. Bullock, tak se na to ani asi nepodívám. Tady je zrovna důkaz toho, že hodnocení čsfd je klamné. Pěkný vesmír, pěkná hudba, ale podruhé se na to už dívat nebudu.

Sinister 2 (2015)

U jedničky jsem se i lekla a bála, ale tady už nebylo nic nepředvídatelného, což je škoda, čekala jsem rozuzlení a více napětí s ukončením tohoto hororu, ale opět není konec a trojka už mě neláká teď, co tam bude? Jak vznikl ten bubák v masce???

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Po shlédnutí filmu jsem měla plno otázek a rozporuplné dojmy, tak jsem si pustila všechny epizody Star Wars a hned mě to bylo jasné. Tento film nemusel být vůbec natočený, na nic nenavazoval, ani ničím nepřekvapil, ba naopak, zklamal. Už tam nebylo to kouzlo Star Wars a Síla jako z předešlých dílů.

Iron Man 3 (2013)

Iron Man je nejlepší a Robert Downey ho skvěle hraje, nikdo by to snad nedokázal lépe. Jeho hlášky, arogance, charizma, to zkrátka miluju.Třetí díl byl napínavý, bavil mě, Tony jako bezdomovec, kamarád s jedním klukem, jeho záchvaty úzkosti a nakonec ten konec.. . . Když přiletěly všechny jeho rukou vyrobené plechové nádhery :-)

S čerty nejsou žerty (1984)

"Navrhuji ho zavřít na doživotí!" ,,To jako, do konce života?" ,,Ano, na doživotí do konce života!""Já to řeknu tatínkovi a ten vám vyhlásí válku !"Máchale, spadlo Ti to. Asi vítr." :-)))))))))Nejlepší pohádka, kterou musím jednou za rok vidět.

Drž hubu! (2003)

Vřele doporučuji tuto bláznivou komedii. Jen si na ni vzpomenu a mám chuť si ji pustit. Skvělá herecká dvojice - ukecaný blbec Depardieu a tichý, věčně nasraný Reno a hlavně spousta vtipných hlášek. To prostě musíte všichni vidět. "Víš, mám hrozně rád koně.A ty máš oči jako kůň. " Hovnoooooo!!!!! " Nežer to, posereš se!! " Hovnooooo!!!!"

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Příjemná, pohodová, hudební, romantická komedie, u které si příjemně odpočinete :-) a že ten Hugh Grant krásně kroutí prdelkou, co? :-*