Máslo (2011)

A proč zrovna máslo? :-D Romantická komedie, kde se mluví sprostě se spousty známých tváří a s malou černoškou, která to všem natře :-)

Zakázané uvolnění (2014)

Upoutávka a pak 10 minut filmu, víc jsem nezvládla. Sorry, ale to fakt myslíte vážně? ? ?

Přijde letos Ježíšek? (2013) odpad!

Ach jo. Co to zase jako bylo? Proč musí češi za každou cenu něco natáčet? Je to od roku čím dál horší. A že to zkrátka bez těch reklam nejde už taky víme, Kaufland to jistí.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Průměrný akční film, který je oživen skvělým obsazením. Snad všichni akční hrdinové v jednom, jen mi tu chyběli Bruce Willis a Chuck Noris :-) Je celkem dojemné a roztomilé vidět už pomalu shrbení straroušky se zbraní v ruce a jak rozdrtí celou armádu hlava nehlava. Nejvíc mě pobavil ukecanej Banderas :-D

Popelka (2015) (pořad) odpad!

Docela ubohý a trapný kritizovat někomu šatník. A nejhorší je tam ten týpek, co neumí ani česky a myslí si, že má nejlepší vkus a snaží se vnutit svůj styl a názor, co je IN a co je OUT. Kdyby ten pořad byl spíše o doporučení co by měl mít každý šatník a jak každý kousek nosit a co k němu, tak ro beru, ale kritizovat??? . . .odpad všech odpadů...

Nádherné bytosti (2013)

Nenáročný romantický fantasy film, který neurazil, ale je zbytečně dlouhý a fantasy prvků tam mohlo být více. Druhá polovina filmu je lepší a napínavější. Ale i tak mě bavil:-)

Špión (2015)

Musím dát 4*,protože jsem se smála od začátku až do konce až mě bolelo břicho a ždraně :-) Po dlouhé době konečně komedie, kde jsem se pobavila. Geniální ajťačce tlusťošce se splní sen, dostane příležitost být tajným špionem :-):-):-):-):-):-):-) a hurá na pořádnou jízdu. Doporučuji!!!!!!

Recept na pohromu (2003) (TV film)

Přiblblá rodinná komedie, kdy je zmatek na zmatek, ale vše dobře dopadne, jak jinak :-) Vydržela jsem se dívat až do konce a tak dám jednu *

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Je to fakt děsně debilní a trapné. Pokaždý, když to na Nově opakují, tak se na nějaký díl dívám a snažím se něco pochytit a zasmát se, ale fakt to nejde, jen kroutím hlavou a říkám si : "Co tím básník chtěl asi říct"?????!!!!!!!!

Green Lantern (2011) odpad!

Po prvních deseti minutách už jsem nevěděla o čem film je,jen si pamatuju zelené světlo na konci tunelu. Dobře se mě spalo :-D