Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Potřebovala bych ještě o stupeň horší hodnocení než je "odpad!". Na tuhle věc mi i on přijde zbytečně shovívavý.

Will a Grace (1998) (seriál)

No nevim, no. Dost přestřelený a přesto pro mě skoro nezábavný.

Holky z lepší společnosti (2003)

Bylo to blbý, ale Brittanny tu byla tak roztomilá, že na to člověk často zapomínal. Takže za tři.

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

Zajímavé a vizuálně velmi pěkné, ale děsně se mi tu pletly jednotlivé postavy, takže jsem se v tom strašně zamotala

Pošli to dál (2000)

Všechno bylo tak divně umělé... Ale je fakt, že tomu pocitu mohutně přidával dabing, takže možná až (když) to uvidim v originále hodnocení ještě zmením.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nevim, nikdy mě to moc nebavilo. A navíc všechno shrábne zase milá, hodná, nudná andělská blondýnečka. Pche.

Křižník Potěmkin (1925)

Já nevim. Vizuálně famózní, to je bez debat. Nápady s kamerou mě dostávaly, stejně tak i atmosféra. Ale jako film to prostě nějak nemůžu vstřebat. Absolutně netušim jak hodnotit. 5 dát nemůžu, míň ale taky ne. Tak raděj bez hodnocení.

Bobule (2008)

Páni, to má jen 90minut? I přesto, že mě to ze začátku nad očekávání bavilo, od krojovaného plesu už jsem se neubránila myšlenkám typu "jak dlouho to ještě bude trvat?" a tak nějak mi bylo jedno, jak se ty osudy vyvrbí.

S tebou mě baví svět (1982)

Už to prosím neopakujte!!! Před deseti lety jsem se bavila, ale teď už toho mám plný zuby...