Zeitgeist: The Movie (2007)

Zajímavé. Chvílemi hodně sugestivní, až to člověka rozhodí. Pochybnosti a strach nabírají na intenzitě. Pak to ale tihle bojovníci proti manipulaci přeženou právě s manipulací. S manipulací s divákem. Sami sobě si v podstatě podkopávají laťku- ke konci už divák nevěří ničemu a díkybohu ani jim.

Zatracení (2002)

Révai prostě není a nikdy nebude dobrej herec

Bota jménem Melichar (1983)

V mém okolí kdysi na základní škole patřil tento film ke kultům. Nikdy jsem nepochopila proč

Dva lidi v ZOO (1989)

Nevim proč, ale z tohohle filmu jsem jako malá mívala strašný noční můry

Žralok v hlavě (2005)

Fantazie je nádherná věc.... Jako film jsem to ale bohužel nezvládla. Ale já jsem poslední dobou strašně roztěkaná, tak to třeba bylo tim. Doufám:)

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Nezapomenutelná je pro mě servírka Ursula v podání Lisy Kudrow a díl, který je celý natočený na jednu klapku u dveří do ložnice

Sedmé nebe (1996) (seriál) odpad!

Proboha...

Občan Kane (1941)

Přehnaná očekávání legendárního filmu a následné rozčarování. Chápu že ve své době to byl zlom, ale nedokázala jsem se do pocitů diváků ze 40.let vcítit a viděla jsem to prostě jen ze svého, současným filmem zhýčkaného pohledu. Je prostě škoda, že jsem viděla dřív všechny možné filmy, které na Kanea navazují a přebírají jeho postupy a až po nich samotný originál.

Sex ve městě (2008)

Vím, že to nebylo dokonalý, ale jak už bylo tisíckrát řečeno- když někoho milujete, tak i s chybama. A já ty holky zbožňuju. Koupila jsem si nový boty, nový šaty, vzala kámošku a vyrazila strávit krásně povrchní dvě a půl hodinky v kině. Jen se smějte cynikové, ale mně bylo po celou dobu prostě báječně...