Sheena (2000) (seriál)

nostalgické dvě

Trofej (2008) (TV film)

ta kamera...!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Někdy je konstrukce dílů trochu nestabilní a IT Crowd, natož Black Books, to z vrcholu mé seriálové hitparády v žádném případě nevyhodí, ale je to fajn. Update- s právě probíhající druhou sérií zvedám na 4 hvězdy

Láska In Memoriam (2007) (TV film)

Lidi neblbněte! Jakej odpad? Tohle bylo tak zábavný, nápaditý a hlavně trefný! Třeba porada zpravodajství se svym "tu sebevraždu bych vypíchnul", nebo majitelka garsonky s manželem,... Vždyť to byla paráda. Pro mě rozhodně jedno z nejpříjemnějších překvapení měsíce. A kupodivu mě tu bavila i "přece nejsem uplně blbá" Štíbrová :) A mimochodem- to doufám nemyslíte vážně, že byť jen přemýšlíte nad tím, že by to tvůrci brali vážně... No tak!

Poslední plavky (2008)

Ale docela jo. Po přípravě na čsfd sem čekala uplnou s..čku a proto mě to docela příjemně překvapilo. Čtvrtníček pobavil, na Kristínu se hezky koukalo, nestěžuju si. Takový letní unavený maličko nudný poležení u vody s trochou hmyzí havěti.

Rembrandt (1999)

Pěkná kamera, ale až přehnaně se stylizuje do dobových obrazů. Hudba mě dost rušila (třeba takový Caravaggio si vystačil jen s ruchy, a jakou měl panečku atmosféru) a třeba po scéně s pitvou mě i nechtěně rozesmála- tajemná, patetická, aby každému hňupovi došlo, že teď bylo řečeno něco opravdu "závažného". A patetický byl v podstatě celý film, navíc bylo vše takové očekávatelné, bez výraznějšího dramatu, nebo kontroverze (i když Rembrandtův příběh sám o sobě je opravdu hodně dramatický). Ke konci sem si začala řikat, že už se to docela zlepšilo, když v tom začala Cornelie poskakovat před bílym pozadím s výkřiky "můj otec je mrtvý, zemřel s úsměvem" a já šla zase do kolen.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Ježiš tohle jsem milovala! A žrala sem to i když to o několik let později opakovali. A chci ještě!

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Tak to snad ne:) To bylo trochu moc. Naprostý klišé tu, naprostý klišé tam, co na tomto filmu bylo původní vůbec netušim. Vykrádačka všeho možnýho od Indyho po Kill Billa. Čekala bych, že to bude aspoň pořádná sranda, co se absolutně nebere vážně, ale ani to tak uplně nevyšlo. No občas sem se zasmála, ale bohužel hlavně těm "akčním" scénám, krásně věrohodným počítačovým efektům a hudbě co tak skvěle dotvářela atmosféru. Jo a ještě padoušský pohledy Kyla MacLachlana mě dostaly:)

Všechno nejlepší! (2006)

Byla jsem připravena na nejhorší, ale nakonec, i díky nulovému očekávání, jsem byla docela příjemně přkvapená.