Efekt přihlížejícího (2008) (TV film)

Téma zajímavé, závažné, výborné. Zpracování naprosto katastrofální a hlavně nůůůdnééé.

Comeback (2008) (seriál)

Je mi až stydno, podruhé v krátké době hodnotím produkci z Novy kladně. Ale tohle je prostě konečně něco nového a chvílema to dost dobře funguje. A přiznám se, že po osmém dílu s ožralym Lexou jsem začala uvažovat i nad 4*. A teď už se fakt hodně červenám.

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965)

Zábavné, vizuálně lahodné a zvládla jsem to i bez českých titulků:) Pár dialogů mi sice uniklo, ale aspoň se můžu těšit, že až se na to podivám znova, budu tam mít nová překvapení. A taky mi to pomohlo vyřešit problém s hledáním kostýmu na karneval. Varla forever!

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Páni,to je divnej pocit dávat 4* seriálu z novy:) No uvidíme jak se to bude vyvíjet, třeba ještě budu hodnocení měnit. Zatim ale příjemné překvapení s pasujícími herci. Nesnaží se to o Ameriku, ale dobře (a to i vizuálně) využívají české reálie. Největší radost mi ale udělal Marek Taclík- do kriminálního seriálu se mi zdál absolutně šílenou volbou a z ukázek jsem čekala, že mě bude neskutečně vytáčet. A nakonec je z něj, podle mého, nejlepší postava. Jen tak dál!

Nefňukej, veverko! (1988)

Nevim proč, ale jako malá jsem se toho filmu strašně bála.

Kameňák (2003) odpad!

odpad na druhou

Princezna ze mlejna (1994)

Jak já žrala tu písničku "Vím jedno oudolí, vím já pěknej mlejn..." Tehdy jsem ještě byla přesvědčená, že až vyrostu budu žít na vesnici a bude to pohádka. Teď hledám stále větší a rušnější města a na vesnici by mě nikdy nikdo nedostal ani heverem. Ale z nostalgie za 4*

Prosíme přetočte (2008)

Krása. Tohle mě fakt bavilo. Škoda jen, že titulky, který jsem měla, dělal někdo s téměř nulovou filmovou gramotností a film Lion King překládal jako Král lvů, místo Krotitelů duchů jsme měli Lovce duchů a zbytek raděj nepřekládal vůbec. Ale fakt mě tenhle film potěšil.

Eurotrip (2004)

Tak tohle snad ne... "Už brzo nám tu zavedou železnici"??? Ach jo, ti Amíci...