O´Neill

STARGATE GURU!

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 6.11.2018  19:51
    Seal Team 6 (TV seriál) (2017)

A to jsem myslel, že po hereckých výkonech P. Winchestera a S. Stapleton jako Damien Scott a Michael Stonebridge už nikdo nedokáže předvést chování v akci a manipulaci se zbraní reálněji..No, stalo se. Po pomalejším startu první série ke konci dostáváme lepší díly, a druhá série je doslova nacpaná akcí. Hlavní Šestka předvádí úžasné herecké výkony a chování pod palbou, manipulace se zbraní, palebný základ apd.? To je jednoduše geniální.

• 2.11.2017  17:06
    Jigsaw (2017)

Po sedmi letech je (Jig)Saw zpět a vrácí se rovnou na špici. Celá série měla pro mě lehce nadprůměrné hodnocení, s některými lepšími i horšími díly. Jigsaw rozhodně řadím mezi ty nejlepší díly této série. Dostává se nám opět skvělá brutalita, díky bohu za Rkové vydání. Hudba je neuvěřitelná nostalgie, pasti jsou dobře promyšlené a ke konci nemohu říct nejspíše nic jiného než absolutní mind fuck. Za mě krásných 75%.

• 22.10.2017  18:37
    Saw 3 (2006)

V tomhle dílu se Bousman pokoušel o kombinaci jedničky od Wana s přidáním něčeho svého, avšak nějak extra to nefunguje. Celý film má několik dějových linií, které jsou však spojené vcelku chaoticky, kdy divák tápá co se vlastně odehrává. Na druhou stranu, konec to dosti zachraňuje a dostává se i naprosto nečekaného rozuzlení. Nicméně příliš mnoho mluvení, málo akce, a spíše průměrná atmosféra. 65%.

• 22.10.2017  18:35
    Saw 2 (2005)

Darren L. Bousman šel ve druhém dílu jiným směrem než James Wan, a místo na hutnou atmosféru vsázel na více akce a nejrůznější typy pastí. Za mě tuto snahu hodnotím rozhodně kladně, protože to co ztrácí na Wana atmosférou, krásně dohání akcí. Za mě znovu 75%.

• 22.10.2017  18:33

První díl nadějné série patří rozhodně k těm lepším a je to takový rozjezd Jamese Wana, který později dokazuje jak nadějný režisér, zejména horroru/thrillerů vskutku je. První díl Sawu má zcela nečekané rozuzlení a hutnou atmosféru po celý film. Ke konci zavládla naprosto úžasná hudba a gradace je neuvěřitelná. Slušných 75%.

• 9.7.2017  10:20

Příběh a vše okolo je jedna velká průměrná záležitost, ale kvůli toho se Transformers člověk nedívá. Vizuály, zvuk, výbuchy, destrukce...jsou na absolutně nejvyšším levelu. Vidět v IMAXu nutností.

• 9.12.2016  01:07
    Eliminators (2016)

Neslané, nemastné...Snad jediná věc, která by se (ne)dala pochválit byla choreografie bojových scén - bohužel se však opakovala, a někdy od poloviny filmy už to bylo pořád dookola to stejné. Špatná hudba, nevýrazní herci, slabý scénář. 50%

• 12.9.2016  00:02

Wan to dokázal - opět jsem byl posraný strachy. Alespoň tedy v první polovině filmu...Prvních 7 minut je se sluchátkami na uších, v prázdné místnosti, v prázdném domě, v 11 večer opravdu šílený zážitek. A celkově první hodina je vyloženě geniální. Nečekané lekačky vyloženě zabíjejí, ty čekané překvapivě pěkně dostanou taky a celkově se atmosféra dá krájet. Druhá polovina filmu bohužel to napětí neudržela a je o poznání slabší. Přesto však, jednoznačně plný počet. Insidious zůstává však nepřekonaný.

• 14.7.2015  00:51

Bez Arnieho? S bídou jedna hvězdička. Nicméně po reprojekci o rok později musím říct, že to zas tak špatné nebylo...Stále platí, že Arnie to vede a proto nahazuju hvězdu nahoru.

• 21.4.2015  14:09
    Cable Guy (1996)

Nejlepší scéna z celého filmu? Karaoke & Somebody to love!

• 12.1.2015  13:40

Jedno ze zakončení úžasných 10ti let Stargate. Boje s Ori byly adekvátně ukončeny a "znovu-otevření" replikátorů velice potěšilo, jelikož se s nimi vždy jednalo o parádní přestřelku a ani tady to nebyla vyjímka. Vyšší rozpočet (v porovnáním se seriálovými díly) filmu paradoxně škodí, protože některé scény vypadají až moc uměle, ale pořád - je to Stargate, je to zakončení, je to luxus.

• 30.9.2014  20:17
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Leč byla tato pecka pochopitelně ohodnocena jako první na mém profilu, rozhodl jsem se dnešním dnem smazat komentář i hodnocení a napsat nové, aby tahle pecka nebyla zapomenuta na poslední stránce mezi komentáři na mém profilu, ale hned nahoře. Stargate je nedílnou součásti mého života, vyrůstal jsem na ní, zamiloval se do ní a do dnešních dní na ní nedám dopustit. Vzpomínám si, když Stargate na Nově skončila, to mi tenkrát bylo snad 6 let, a já byl z toho velice špatný. Jenže o pár let později se Nova rozhodla pro komletní review a tehdy to začalo. Den co den, okamžitě po škole, jsem se těšil jen na jediné - až si pustím televizi a budu sledovat Hvězdnou bránu. Tu jsem v podstatě sledoval nepřetržitě a protože se v následujících letech velice rozšířil internet po stránce sdílení, Stargate jsem musel mít. Je to prostě něco, co mám v žebříčku TOP na 1. místě a to se nikdy nezmění. A víte co? Jsem zatraceně hrdý na to, že mohu říct, že se Stargate podepsalo na mé výchově!

• 18.5.2014  23:26
    Godzilla (2014)

To bylo 3D? Já měl totiž pocit, že sledoval 2D film s 3D brýlemi...Ale pěkně od začátku. Byl to velký průměr. Gareth Edwards šel cestou rebootu, ale mohl z toho vytěžit mnohem více. Efekty byly nadprůměrné, na 2012 či Transformers však nedosahují. Hudba byla nevýrazná a to je velká škoda. Celkově byl děj celkem utahaný a v zásadě se celý film nějak extra nic nedělo a já čekal na nějakou tu akci. Jak na začátku zmiňuji, nepomohlo tomu ani 3D, které se prvních 20 minut zdálo v pohodě, ale pak jakoby režisér přepnul "switch" a řekl si 3D už bylo dost...Takových nějakých 60%.

• 6.5.2014  22:53
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Jack je zpět a s ním i pětihvězdičkové hodnocení...Není to taková extrémnost jako vygradování osmé série, ale jedná se o více než slušný start, který se jistě změní ve zběsilou jízdu. Těším se na to!

• 26.12.2013  14:26
    Zmizení (2013)

Nerozumím té chvále ze strany většiny zde na CSFD...153 minut je neskutečně přestřelený čas, který by sice ani tak nevadil, pokud by herci dostali prostor pro pořádné emoce, jenže to nedostanou. Hugh Jackman to může tahat jak chce, ale to nic nemění na faktu, že se jedná o dvě a půl hodiny, ve které nuda není asi tak jen půl hodinku...Pár dobrých, silných scén a to je zhruba všechno. Škoda, mohlo to být o dost lepší.

• 26.12.2013  14:20

Slušná odreágovačka na nudné odpoledne..

• 25.12.2013  02:58
    Drákula (TV seriál) (2013)

První díl zajímavý, pak dalších pár dílů poměrně nuda...Od pátého dílu ovšem seriál nabírá neskutečné obrátky a začíná se mi to líbit čím dál tím více. Doufám, že tempo vydrží a po pauze dostaneme nášup jen těch nejlepších dílů.

• 25.12.2013  00:21

Do druhého dílu jsem šel pochopitelně plný očekávání, které se však bohužel ne zcela úplně naplnily. Petr Jackson je všude okolo a stejně jako všechny předchozí díly si to drží tu zatraceně cool Lord of the Rings atmosféru. Vizuály byly stejně jako u předchozího dílu slabší a místy se to jevilo hodně počítačově a pohádkově, otázka jestli toto Péťa Jackson ale nezamýšlel. Druhý díl byl každopádně hodně dobrý, nemá to na předchozí díly Pána prstenů a ani na předchozí díl Hobbita, přesto ale kouzlo LotRa, které tady je, drželo celý film tak neskutečně nad vodou, že jsem nějaké mínusy zcela hodil stranou a film si užíval...Tak a teď zase rok čekat na další díl.

• 25.12.2013  00:17

Slušný námět, takový ze života, a dobří herci. To je ovšem ale tak nějak všechno...Děj byl utahaný, dialogy o ničem a kromě pár světlých momentů nás zde nic pořádného nečeká. V podstatě ztráta času.

• 27.11.2013  20:25

Jack Nicholson a jeho role totálního alfa samce :-) Jack je opravdu neskutečný borec a je mu naprosto jedno, jestli má zahrát alfu, psychopata nebo šílence. Dokáže všechno. Celý film stojí na něm a to absolutně nevadí, protože on prostě zvládne cokoliv. Samotný film byl překvapivě originální, velice vtipný a uběhl dosti rychle. Zaznamenal jsem pouze asi zhruba 20 minut, kdy jsem se nudil, což bylo zhruba v 3/4 filmu. Jinak je celý děj neskutečně plynulý, což platí i o konci, a vtipný. Konec se dal čekat, nicméně Ballhaus si s námi hrál až do poslední chvíle, takže konec vlastně nikdo nečekal. Hudba byla perfektní, ale není se čemu divit - Hans Zimmer. Kdyby byl film střihnutý o zhruba 20 minut, byl by to pětihvězdičkový nářez - takhle "jen" 80%.

• 26.11.2013  21:39
    $#*! My Dad Says (TV seriál) (2010)

Po pár dílech taková lehká odreágovačka, která rozhodně neurazí. William Shatner naprosto válí a celé to tahá. Uvidíme, jak se to vyvine...

• 26.11.2013  21:38

Zprvu jsem byl k tomuhle filmu celkem skeptický, zejména díky Meryl Streep, kterou nějak obzvlášť nemusím a celkově o tom, že se jedná (nehledě na to, jak Tommy Lee je stále cool) o vztah mezi důchodci. Nicméně jsem velmi rád, že jsem skeptičnost hodil stranou a dal tomu šanci! Téměř celý film utíká jako voda a člověk se nenuceně směje každou chvíli, příběh je jednoduchý a v tom se opět ukazuje síla. Posledních dvacet minut bylo hodně táhlých a to je taky důvod, proč pátou hvězdičku nedám. I tak, 80% je hezkých a zasloužených.

• 25.11.2013  23:02
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Některé vtípky trapné, jiné naopak dosti slušné...Celkově lze zaznamenat vzestupná tendence v kvalitě dílů, což je rozhodně velkým plusem! Osmý díl byl vynikající a doufám, že to tak bude pokračovat i nadále...Slušná, 70% odreágovačka.

• 18.11.2013  17:04
    Souboj cti (1996)

Jeden z nejlepších a nejklasičtějších filmů s Van Dammem. Dobře zvolený čas, jednoduchý ale funkční námět, vsuvka vtipu a prostě taková ta old school atmosféra. Nebyla to nějaká extra řezba, ale já jsem byl spokojený.

• 12.11.2013  12:49

Bohužel - ani James Wan nedokáže natočit co horor, to vždy pětihvězdičkovou zábavu. Od The Conuring jsem měl velké očekávání, především po prvních Insidious a říkal jsem si, že to bude opět luxus, který mě dostane. Tento scénář se však bohužel neopakoval. V zajetí démonů má sice místy opravdu dechberoucí atmosféru, ale ani Wan ji nedokázal udržet po čas celého filmu, jako tomu bylo v případě Insidious. Někdy je to velký extrém, jindy zase naprosto průměrný horor. Za mě si vezme "pouze" 4 hvězdičky - kdyby tu místy neuvěřitelnou atmosféru dokázal přenést na celý film, byl by to spolu s Insidious nejlepší horor všech dob.

• 11.11.2013  15:22

Já byl spokojený a to takovým způsobem, že klidně i těch 80% tomu dám. Vše začínalo jako totální idylka dvou rodin, která se najednou zásadně změnila, protože láska. I když je Leighton Meester dvakrát mladší než Hugh "Dr. House" Laurie, ti dva to zahráli natolik přesvědčivě, že jste jim věřili každé slovo a každý pohled. Konec nebyl ten typický happy end, který by někdo čekal, leč záleží na úhlu pohledu. Film mi uběhl jako voda a já byl zkrátka spokojený.

• 11.11.2013  12:43

Poměrně slušná jednohubka na odreágování. Jason Sudeikis měl těžší úlohu, než jeho kolegové, nicméně stejně jako oni zahrál svou roli na výbornou. Vtipu tady bylo dost a i přesto, že jsem se nesmál od začátku do konce, jedná se o velmi zdařenou komedii, kterou si v budoucnu jistě znovu pustím.

• 8.11.2013  14:08
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Námět jedno velké klišé ale překvapivě to funguje. Po třech dílech převládají spíše pozitivní pocity, přesto mě to však nějak netáhne k dalším dílům. Prozatím nechávám průměrné hodnocení, které spolu s komentářem změním po shlédnutí dalších dílů.

• 8.11.2013  14:06
    Atlantis (TV seriál) (2013)

Po pěti dílech převládá jednoznačně spokojenost. Atlantis si na nic nehraje a to je jeho největším plusem. Je tady fantasy žánr, který zcela postrádá jakoukoliv vážnost a celé se to řídí vtipem. A to je něco co jsem hledal, protože opravdu nepotřebuji vidět další drama záležitost. Zkrátka výborná odreágovačka.

• 8.11.2013  14:04
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Výborné politické drama ve kterém nejde ani tak o samotnou politiku, jako spíše o moci, penězích, touhách. Kevin Spacey je naprosto úžasný a celý seriál táhne. Ostatní herci mu relativně slušně pomáhají a celé je to výborná podívaná, které nechybí vážnost ani občasný vtip. Teď už jen netrpělivě čekám na další sérii.Druhá série nezklamala a byla snad ještě více prolezlá intrikami a touze po moci. Hned první díl série zobrazoval jeden neskutečný zvrat a celá série postupně gradovala až k finále. Luxusní.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27