O´Neill

O´Neill

STARGATE GURU!

Velká Británie

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Transformers (2007)

  Michael Bay se opět předvedl v tom nejlepším slova smyslu. Transformers je film napěchovaný akcí, efekty, skvělou hudbou a neuvěřitelnou "Bayovskou" kameru. Ačkoliv film, dle některých, má scénář na úrovni 10-ti letého dítěte, myslím, že duo Bay&Spielberg to zvládli na 1. Když film skončil, zůstal jsem sedět v kině doslova jako tvrdé y. Nevěděl jsem co si o tom mám myslet, pořád znovu a znovu jsem si přehrávál všechny scény filmu. Film mě uvízl v paměti snad na pořád, možná to je taky důvod, že jsem si pořídíl jak DVD tak i Blu-Ray verzi. ""I-AM OPTIMUS PRIME""

 • poster

  Mizerové (1995)

  Neuvěřitelně dobrý rozjezd Michaela Baye. Ačkoliv Mizerové nejsou ničím zvláštní, uvízli mi v paměti a nikdy na ně nazepomenu. Film jsem viděl už tolikrát, že bych mohl napsat vlastní scénař podle filmu. Prostě skvělý filmový zážitek!

 • poster

  Skála (1996)

  Skála patří mezi ty filmy, na kterých jsem vyrůstal. Pouštěl jsem si to nespočet krát s bráchou před spaním, a film jsem si jednoduše zamiloval. Michal Bay předvádí naprosto brilantní práci, a film řadím mezi nejlepší akční filmy všech dob. Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse a další...To jsou jména, která v tomhle filmu excelují od první minuty. Hans Zimmer nám naservíroval něco naprosto úžasného, Michal Bay za kamerou sestřihal jak nejlépe to šlo. Bez jakéhokoliv váhání plný počet!

 • poster

  Modrý blesk (1999)

  Skvělá komedie s Martinem v hlavní roli! Mohu se na to dívát pořád, znovu a znovu, a nikdy mě to neomrzí :)

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

  Jeden z nejúspěšnějších a NEJLEPŠÍCH sci-fi do dnešní doby. Ačkoliv film má již skoro 20 let, je pořád na ZATRACENĚ vysoké úrovni, a upřímně - co z akčních scifi ho překoná? Perfektní efekty, nezapomenutelná hudba spolu se skvělými výkony. Prostě Cameron představil film který má váhu, a u mě se stal klenotem. ///---///Úprava: Dnešním dnem jsem skouknul po bůhví které, ale mě to nikdy neomrzí.. Tentokráte v nejlepší verzi jaká je na trhu, remastrované a prodloužené verzi Terminator 2: Judgment Day, 1080p, Sunshine Edition, na 7.1 kině a LCD TV 50''. A nutno říct, že zvuk je OPRAVDU EXCELENTNÍ, a to samé se dá říct i o kvalitě. Opravdu tato Sunshine edition je skvělá, a film na mě udělal ještě větší dojem (jestli to vůbec ještě jde :))!

 • poster

  Rychle a zběsile 5 (2011)

  Damn, that was ride! Nenecházím slov, jsem unešen!! Tohle bylo něco na co jsem se neskutečně těšil, a chtěl od toho strašně hodně. A víte co? Dostal jsem ještě víc! Perfektní akční řezba, u které jako už tradičně vtip, a samozřejmě nabouchané káry! Jasně, bylo tady pár nesmyslných věcí (viz. auta + sejf), ale mě je to jedno. Dostanu ŠPIČKOVÉ obsazení, PERFEKTNÍ soundtrack, NABOUCHANÉ káry, a film ve mě vzbudí KUS NOSTALGIE. 100%! REPROJEKCE byla opět úžasná. Celou dobu od shlédnutí jsem si říkál, ať už je BluRay. A zrovna včera v noci se objevil, a já si to zatraceně užil! Co jsem neřekl v původním příspěvku - závěrečná scénka, kdy otevřou trezor, je jedním slovem úžasná. A ta hudba...WOW!

 • poster

  Dva výtečníci (1977)

  Jeden z jejich nejlepších filmů, prostě klasika. Rvačky, vtip a ti dva :) Dneska už znám nazpaměť, ale i tak se vždycky zasměju. A hudba? Jako vždy perfektní!

 • poster

  Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

  Dle mého nejlepší Indiana Jones vůbec, a jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Super Harrison Ford, neméně lepší Sean Connery, a spousty dalších herců dělají z tohoto filmku nezapomenutelný zážítek. Když si k tomu přičtete ještě tu spoustu vtipu co tady je, dostanete film na který se prostě nezapomíná.

 • poster

  Kokosy na sněhu (1993)

  Poslední dobou na mě tento super snímek působí jako opravdový kult a já bez dlouhých slohů a vysvětlování jsem nucen dát opravdu maximální počet. A abych to pro některé ještě trochu okořenil - kdyby šla dat bonusova 6tá hvězdička - neváhal bych!

 • poster

  Pravdivé lži (1994)

  Před kamerou skvělý Arnie, super James Cameron za ní. Hromada vtipu, akce, a spousty dobrých herců, vč. záporáků. Film jak má být!