Soudce Dredd (1995)

Solidní Slyovka u které člověk může vypnout. Jednoduchý (ale dobrý) námět, slušně zvolený čas, úžasný Sly, a nezapomenutelné hlášky - vypněte, bavte se, proto tady SOUDCE DREDD je. I never broke the law! I am the law!

Východní přísliby (2007)

Skvělí herci (Viggo neskutečně válí), dobrý námět, solidní hudba - avšak horší provedení, kdy se i těch 100 minut zdá jako zbytečně přetáhnuté. Prozatím lepší průměr a reprojekci se bránit nebudu.

Warrior (2011)

Solidní sportovní drama, leč na mnohokrát ohrané téma. Solidně napsané, a herci odvádějí výbornou práci. Film má přes dvě hodiny a přesto utíká jako voda, ale i přes všechny tyhle klady plný počet zkrátka nedám - protože když se na to podívám s odstupem, tak mi tady toho spousty chybí - například hodně chabé vysvětlení, co se mezi nimi v rodině vlastně stalo, a k tomu souvisí až neskutečné chování postavy Toma Hardyho. I přes to si ale Warrior solidní čtyři hvězdičky zaslouží.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Nechápu tolik oscarů, a nominací na oscara, které Hugo dostal. Buď si Martin solidně připlatil nebo jsou v porotě pouze idioti. Hugo je naprosto obyčejná pohádka, která se táhne prakticky od ničeho k ničemu. Má fajn herce, pohodovou hudbu a celkově je atmosféra filmu hodně slušná. Jenže i tak to na více než 65% prostě není. A oscar = Zvuk, Zvukové efekty, Vizuální efekty - seriously? Zrovna tyhle tři oscary měli získat rozhodně Transformers, Hugo se s nimi rovnat prostě nemůže.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Rodinná sci-fi záležitost, která pro mě dlouho byla úspavadlem v mých dětských letech. Když jsem se rozhodnul pro reprojekci, stále to má své kouzlo. Na plných pět hvězd to není, ale krásné čtyři hvězdičky si to (už kvůli nostalgie) rozhodně zaslouží. Zbraně za milióny doláčů...A já bych to všechno vyměnil za jeden mizernej raid.

Sniper 3 (2004)

První i druhý díl ode mě získaly 4 hvězdičky, leč to nebyly 4 plnohodnotné hvězdičky ale spíše takové nostalgické...To se ovšem o třetím díle říct nedá, protože předchozí díly měly něco do sebe, a pár flashbacků ve třetím díle to bohužel nezachrání.

Muž na hraně (2012)

Zajímavý film, který měl potenciál být mnohem lepším...Bohužel Asger Leth neodvedl moc dobrou práci, zejména střihy jsou opravdu tragické. Hudba skvělá, herci slušní (Ed Harris potěšil) a to je zhruba všechno. Ve finále dosti průměrné.

Tohle je válka! (2012)

V kostce? Totální nářez! Jednoduchý námět, skvělí herci a kupa zábavy - právě tyhle tři body dělají z This Means War naprosto perfektní podívanou u niž jsem chytil ne jeden totální záchvat smíchu!

Finty Dicka a Jane (2005)

Příjemná komedie s jak jinak než úžasným Jimem Carreyem, který s Téou vytvářejí hodně dobrou dvojku. Finanční problémy jím naprosto věříte, a i když zde mohlo být vtipu mnohem více, dávám čtyři hvězdy neboť Jimova scéna I believe I can fly je zkrátka nezapomenutelná!

Jump street 21 (2012)

Velice povedená letní odreágovačka, která měla neskutečný nájezd a nebýt občasných slabších momentů a ne příliš vyvedených posledních cca 20 minut, bylo by to za plný počet. I přesto krásných 80% - vypněte a bavte se, stejně jako herci!