Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

ok, tak po tomhle asi neusnu. 𝘁𝘆 𝗷𝗲𝗵𝗼 𝗼𝗰𝗶? 𝘁𝗲𝗻 𝗽𝗼𝗵𝗹𝗲𝗱? 𝘁𝗲𝗻 𝗷𝗲𝗵𝗼 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗼𝗷 𝗸 𝘁𝗼𝗺𝘂 𝘃𝘀𝗲𝗺𝘂? 𝗷𝗮𝗸 𝘀𝗲 𝘃𝘆𝘁𝘃𝗮𝗿𝗲𝗷𝗶 𝘃𝗿𝗮𝗵𝗼𝘃𝗲? 𝗸𝗱𝗲 𝘀𝗲 𝗯𝗲𝗿𝗲 𝘁𝗼 𝘇𝗹𝗼 𝘃 𝗹𝗶𝗱𝗲𝗰𝗵? 𝗺𝘂𝘇𝗲 𝘀𝗲 𝘁𝗼 𝘇𝗹𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗯𝘂𝗱𝗶𝘁 𝘃 𝗹𝗶𝗱𝗲𝗰𝗵 𝘇 𝗺𝗲𝗵𝗼 𝗼𝗸𝗼𝗹𝗶? 𝗺𝘂𝘇𝗲 𝘀𝗲 𝗽𝗿𝗼𝗯𝘂𝗱𝗶𝘁 𝘃𝗲 𝗺𝗻𝗲? 𝗻𝗲𝗰𝗵𝗰𝗶 𝗼 𝘁𝗼𝗺 𝗺𝗼𝗰 𝗽𝗿𝗲𝗺𝘆𝘀𝗹𝗲𝘁. 𝘁𝗲𝗻𝗵𝗹𝗲 𝗱𝗼𝗸𝘂𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗵𝗲𝘇𝗸𝘆 𝘂𝗸𝗮𝘇𝗮𝗹, 𝗰𝗲𝗵𝗼 𝘃𝘀𝗲𝗵𝗼 𝗷𝗲 𝗰𝗹𝗼𝘃𝗲𝗸 𝘀𝗰𝗵𝗼𝗽𝗻𝘆. 𝗲𝘅𝗶𝘀𝘁𝘂𝗷𝗲 𝗻𝗲𝗷𝗮𝗸𝗮 𝘀𝗽𝗿𝗮𝘃𝗲𝗱𝗹𝗻𝗼𝘀𝘁? 𝗲𝘅𝗶𝘀𝘁𝘂𝗷𝗲 𝗻𝗲𝗯𝗲? 𝗲𝘅𝗶𝘀𝘁𝘂𝗷𝗲 𝗽𝗲𝗸𝗹𝗼? — overall, super dokument. nekdy me tam stvali ty reci o soukromym zivote nasich detektivu (who cares), ale kdyz se zaobirali jenom tim ramirezem, tak to bylo dokonaly; napinavy, smutny, strasidelny. pro true crime fanouska povinnost! 🤟🏻

Zhoubná vášeň (1992)

napinavy thriller se skvelym zaporakem (psychopatem😈)!

Noční recepční (2020)

krasna kamera, scenar byl ok. myslela jsem si, ze se cely film bude odehravat jen v hotelu; podle me by to bylo i lepsi. konec jsem cekala nejdrive jiny, ale nakonec prijemne prekvapil. overall, zajimavy snimek. || ❝𝐋𝐨𝐧𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐦𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐬 𝐝𝐨 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠𝐬.❞ 🎞🔫

Škola superhrdinů (2005)

skvely ‘comfort movie’. hrdinove tvorili hodne super partu. nektery momenty jsem zazila i ja (odlouceni od moji party,..), takze film byl i dost relatable. 𝗳𝗮𝘃 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗮𝘃𝘆: 𝗹𝗮𝘆𝗹𝗮 (𝗳𝗲𝗹𝗹𝗼𝘄 𝗵𝗶𝗽𝗽𝗶𝗲), 𝘄𝗶𝗹𝗹, 𝘇𝗮𝗰𝗵 彡★

Nepohádky - Chapter 2: Loss (2018) (epizoda)

po dvou letech jsem si pustila dalsi epizodu, ktera me, i po me “mensi” prestavce, docela bavila! konec byl hodne zajimavy. btw nechapu nektery lidi v komentarich, ktery serial berou za “homosexualni propagandu” - wtf proc? vsak tam je jenom jedna lgbt postava a ta nic moc homoerotickeho nedela. achjo, ty homofoby a jejich zbytecnou nenavist nikdy nepochopim..

Lockdown (2021)

nuda + v seznamu hercu chybi Claes Bang, se kterym Linda (Anne Hathaway) kratce volala.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

season 1: 5/5; season 2: 4/5; season 3: 3/5 ~ oblibene postavy: ethan (‼️), dorian, vanessa ♥️

Penny Dreadful - Série 3 (2016) (série)

uz me serial uplne prestal bavit. kdyz se tesite jenom na 2 postavy, tak je docela velkej problem dodivat celou 50 minutovou epizodu.

Knězem na útěku (2015) (seriál)

tak tohle byla jizda! prvni serie naprosto dokonala; ta druha byla na konci uz pomalejsi, ale porad neskutecne napinava. humor uzasny; zapletky naprosto unikatni; ani se nevidivim, ze vsichni naseho kneze podvodnila milovali (tedaa aspon moje oblibeny postavy ho mely radi) - byl skveleej! i pres moji hodne pozitivni review me trosku zklamal ten konec a jeste pomerne velka cast hlavni zapletky - to, ze je gay. let me explain - ostatni ho videli jako ten vzor toho “uplne v pohode kneze gaye, ktery se nepodobal stereotypum” a on je nakonec hetero? vite, jak by me to osobne zklamalo? jinak prijemne prekvapeni.. rozhodne si serial nekdy zopakuji (teda aspon tu prvni serii). ♥️ || ❝𝐕𝐚𝐠𝐢𝐧𝐚𝐬? 𝐍𝐨 𝐭𝐡𝐚𝐧𝐤𝐬.❞ ✝️⛪️

Knězem na útěku - Série 2 (2016) (série)

hodne rychly konec; serie me ale bavila. ta prvni byla dokonala, tahle trosicku nudnejsi; i presto davam pet hvezdicek - nas pastor je vecne v problemech a tak i ten konec je takovy zacatek dalsiho problemu, ktery uz jen bohuzel neuvidime...

Časové pásmo bylo změněno