Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

ach ty vzpominky - tenhle film jsem milovala jako mala. porad to ma svoje kouzlo. sice mi vetsinou vadi early 2000s humor, ale tady byl fakt super. i bojovy sceny se jim povedly. moc mi nelibily se mi ty CGI efekty, byly vazne priserny.. ale jinak skvela road-trip komedie. ❝𝘛𝘩𝘪𝘴 𝘪𝘴 𝘵𝘩𝘦 𝘙𝘰𝘺𝘢𝘭 𝘈𝘤𝘢𝘥𝘦𝘮𝘺 𝘰𝘧 𝘚𝘤𝘪𝘦𝘯𝘤𝘦! 𝘞𝘦 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘵𝘰 𝘱𝘳𝘰𝘷𝘦 𝘢𝘯𝘺𝘵𝘩𝘪𝘯𝘨!❞ poprve zhlednuto v roce 2010😎

Dámský gambit - Odročení (2020) (epizoda)

Jolene mi na konci hodne zvedla naladu❤️ pripomina mi to trosku zivot Eltona Johna. snad se z toho Beth dostane.

Šarlatán (2020)

nadherny film. cast filmu, odehravajici se v Janovo mladi, byla velmi zajimava. opravdu krasne natocene, ani vterinku jsem se nenudila. konec byl rychlejsi, ale i tak me neskutecne dojal❤️

Doupě rváčů (2020)

pribeh me moc nebavil, ale ty komedialni casti byli k nezaplaceni :D hlavne me pobavila postava Gethina Anthonyho, ten jeho uces z 80. let a to jeho "hrani si na drsnaka" (+ mel docela sick outfity). pak jak jeho postava “zmizela” (no spoilers), tak me to zacalo nudit. ale jinak doporucuji, bylo to urcite hodne zajimavy, jen me to moc nechytlo. || - “𝚆𝚑𝚊𝚝 𝚑𝚊𝚙𝚙𝚎𝚗𝚎𝚍 𝚝𝚘 𝚢𝚘𝚞?” - “𝙲𝚘𝚌𝚊𝚒𝚗𝚎.” 👊🏻🚨

Pod povrchem (2000)

zacatek slibny, pak se tam pridal ten duch a bylo to v hajzlu. konec me strasne nasral.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

❝𝘞𝘢𝘵𝘤𝘩𝘪𝘯𝘨 𝘛𝘝 𝘴𝘩𝘰𝘸𝘴 𝘥𝘰𝘦𝘴𝘯'𝘵 𝘤𝘳𝘦𝘢𝘵𝘦 𝘱𝘴𝘺𝘤𝘩𝘰 𝘬𝘪𝘭𝘭𝘦𝘳𝘴. 𝘊𝘢𝘯𝘤𝘦𝘭𝘪𝘯𝘨 𝘛𝘝 𝘴𝘩𝘰𝘸𝘴 𝘥𝘰𝘦𝘴!❞

Slečna bestie (2020)

❝𝘠𝘰𝘶'𝘳𝘦 𝘣𝘭𝘢𝘤𝘬! 𝘐'𝘮 𝘨𝘢𝘺! 𝘞𝘦 𝘢𝘳𝘦 𝘴𝘰 𝘥𝘦𝘢𝘥!❞

Premiér (2019) (seriál) odpad!

sracka s dementnima “vtipama”. tohle se musi libit jenom vypatlancovi, co nenavidi svoji zenu a kterej by nejradsi znovu zavedl komunismus. ODPAD.

Slídil (2007)

tak tahle verze byla o trosku lepsi, nez ta puvodni. bylo to rychlejsi a moderni prostory se do filmu hodily (i kdyz vzdy uprednostnuji prostredi z 60./70. let). herci se mi mooc libili, michael caine teda vic za mlada (❤️), ale i tady mel svuj gentlemansky sarm, ktery byl naprosto neodolatelny! konec me prekvapil. ❝𝘘𝘶𝘪𝘵𝘦 𝘢 𝘧𝘦𝘸 𝘱𝘦𝘰𝘱𝘭𝘦 𝘭𝘪𝘬𝘦 𝘮𝘺 𝘣𝘰𝘥𝘺..𝘣𝘶𝘵 𝘐 𝘤𝘢𝘯’𝘵 𝘵𝘩𝘪𝘯𝘬 𝘰𝘧 𝘢𝘯𝘺𝘰𝘯𝘦 𝘸𝘩𝘰 𝘭𝘪𝘬𝘦𝘴 𝘮𝘺 𝘮𝘪𝘯𝘥.❞