Hry na cestě (1981)

celou dobu jsem byla mega napjatá. nemohla jsem se rozhodnout, jestli hlavní hrdina honí vraha, nebo jestli je on tím vrahem. padouch byl ale majestátní idiot a tak se tahle hra na kočku a myš celkem rychle vyřešila. — strašně se mi líbila kamera, všechny záběry byly nádherný - hlavně ty v tom mrazáku (pohled na přebývající “prasata”!!!). || ❝𝐈 𝐜𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐠𝐨 𝐭𝐨 𝐃𝐢𝐬𝐧𝐞𝐲𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐟𝐨𝐫 𝐚 𝐥𝐢𝐭𝐭𝐥𝐞 𝐚𝐝𝐯𝐞𝐧𝐭𝐮𝐫𝐞. 𝐖𝐡𝐚𝐭 𝐈'𝐦 𝐥𝐨𝐨𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐟𝐨𝐫 𝐢𝐬 𝐚 𝐥𝐢𝐭𝐭𝐥𝐞 𝐞𝐱𝐜𝐢𝐭𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭.❞ 🐷🚛

Blood Diner (1987)

dva bráchové vlastní restauraci a pochutnávají si na lidském mase. jejich šílený strýček anwar jim pověděl o bohyni sheetar, kterou s jejich pomocí chce přivést k životu. ke vzkříšení bohyně potřebují mrtvou ženu, orgány a tělo panny… — bylo to chaotický, ale mega vtipný. přišlo mi jako šílená náhoda (foreshadowing?), že carl crew hrál kanibala v tomhle filmu a pak ztvárnil jeffreyho dahmera, dalšího kanibala. takže scéna, kdy se zakousne do chlapský nohy byla strašně vtipná (a navíc jeff v tý době ještě vraždil!!!).. || ❝𝐁𝐮𝐭 𝐈 𝐦𝐚𝐝𝐞 𝐚 𝐦𝐢𝐬𝐭𝐚𝐤𝐞 ‘𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐈 𝐰𝐚𝐬 𝐡𝐨𝐫𝐧𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐧𝐨𝐰 𝐬𝐡𝐞’𝐬 𝐝𝐞𝐚𝐝!❞ 🛐🍖

Hannibal (2001)

nuda! výlet do itálie se hanibálkovi kanibálkovi moc nevyvedl. před zhlédnutím filmu jsem byla nadšena skvělým obsazením a velmi natěšena na návrat mého oblíbeného psychouše, po zhlédnutí jsem měla chuť si seříznout půlku ksichtu a dát ji sežrat mým psům (který ani nemám, do píči!!!). 𝗢𝗸𝗲𝘆-𝗱𝗼𝗸𝗲𝘆, 𝗵𝗲𝗿𝗲 𝘄𝗲 𝗴𝗼 ;-)

Zvířátko (2016)

miluji romantické filmy s happy endem.. ♥️

Kaniba (2017)

[“I wonder what it would be like if i’m gone. Who’s going to take care of you?”] // dva bráchové. oba vyrostli v milující rodině plné lásky, zvířat a květin. i přes to se z nich stali nemocní lidé toužící po krvi. jeden je kanibal, druhý masochista - kde se stala chyba? na tuto otázku se nejspíš už nikdy nedočkáme odpovědi.

1984 (1984)

winston be like: “kašlu na hetero vztahy a začnu milovat chlapa, kterýho jsem nikdy neviděl naživo 🥵😩👌🏻💯” he’s just like me fr…. (btw velký bratr je docela sus, když zakazuje lásku mezi mužem a ženou a muž může milovat jenom jeho 🫣)

Stoker (2013)

uživatel hirnlego přesně popsal celý tento snímek jednou větou - “vizuální onanie bez vyvrcholení”. a já souhlasím; vizuální stránka byla nádherná, nicméně obsah neuspokojivý. strýček psychopat a jeho divná neteř se po smrti jejího otce poprvé setkají a navážou spolu podivný vztah, z něhož jen jeden vyvázne živ a zdráv…

Hlídač (1970)

byl to divný film, ale hodně mě bavil. proč mít nějaké sny a plány do budoucna, když můžete všechno (včetně empatie a zdravého uvažování) zahodit a stát se krutým sadistou? pepík žije s maminkou a sní o životě na moři. vždy po noční směně se vydá na procházku, jež končí zbitím jeho psa. jednoho dne potká marii a vezmou se. manželství nicméně dlouho nevydrží a rovněž ani pepíkovo dobré chování k vězňům, které hlídá. roztrhá svůj oblíbený obrázek s majákem, vytáhne štětec, namočí jej do bílé barvy, pak do červené a nakonec se z něho stane JOKER.. oh, počkat… tohle je vlastně jiný snímek. pardon. (the lighthouse, předpokládám???)