Annie (2014)

super pisnicky, krasny pribeh, skveli herci (krome cameron diaz; proboha to byla hruza). || ❝𝐒𝐨𝐦𝐞𝐭𝐢𝐦𝐞𝐬 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮'𝐫𝐞 𝐥𝐨𝐨𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐟𝐨𝐫, 𝐢𝐬 𝐫𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐢𝐧 𝐟𝐫𝐨𝐧𝐭 𝐨𝐟 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐟𝐚𝐜𝐞.❞ 💃🏼🎶

Chata v horách (2012)

scenaristi se teda vyradili.. plot twist byl dost zajimavy, ale celkove me film moc nezaujmul. — moc jsem si “neprostudovala” jaky herci tam vlastne jsou, takze kdyz se na konci objevila sigourney weaver, tak jsem byla hodne prekvapena!

Manhunt - Run Rudolph Run (2020) (epizoda)

Tak jsem se zase po delší době podívala do komentářů, jaké mají lidé názory atd. a nestačím se divit. Nechápu co pořád má ten rasista bez mozku ("Frajer42") za problém. Ty už radši nekomentuj a vůbec ne takhle dobrý seriály.

Slon (2003)

realne, mrazive, nadherne natocene; aesthetically pleasing format 4:3… — 𝗳𝗶𝗹𝗺 𝗻𝗮𝘀 𝗽𝗿𝗼𝘃𝗮𝗱𝗶 𝘇𝗱𝗮𝗻𝗹𝗶𝘃𝗲 𝗼𝗯𝘆𝗰𝗲𝗷𝗻𝘆𝗺 𝗱𝗻𝗲𝗺 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗲𝗻𝘁𝘂, 𝗸𝘁𝗲𝗿𝘆 𝘀𝗲 𝘃 𝘀𝗲𝗸𝘂𝗻𝗱𝗲 𝘇𝗺𝗲𝗻𝗶 𝘃 𝗻𝗼𝗰𝗻𝗶 𝗺𝘂𝗿𝘂. — libil se mi taky kvuli tomu, ze to neni dokument o masakru na stredni skole columbine; ve snimku nejsou zadna fakta, mozna se zde nekdy vyskytuji i teorie (napriklad si “fanynky” mysli, ze mezi ericem a dylanem neco doopravdy bylo). — overall, uzasny snimek od meho oblibeneho rezisera. || ❝𝐒𝐨 𝐟𝐨𝐮𝐥 𝐚𝐧𝐝 𝐟𝐚𝐢𝐫 𝐚 𝐝𝐚𝐲 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐧𝐨𝐭 𝐬𝐞𝐞𝐧.❞ 📸🕊

Le Mans '66 (2019)

proste je to o autech zavodi tam brm brm

Otčím (2009)

hodnotim lepe, nez original; v tehle verzi se mi vic libil konec (v originalu jsem si PRALA, aby to skoncilo takhle) a prekvapili me i nekteri herci - 𝗽𝗲𝗻𝗻 𝗯𝗮𝗱𝗴𝗹𝗲𝘆, ktery vyjimecne NEHRAJE psychopata a maly 𝗯𝗿𝗮𝗲𝗱𝗲𝗻 𝗹𝗲𝗺𝗮𝘀𝘁𝗲𝗿𝘀, kteryho ted naprosto zboznuju (skupina 𝘸𝘢𝘭𝘭𝘰𝘸𝘴, hraje na kytaru a zpiva!!!!). — videla jsem na zacatku v titulcich jmeno “amber heard” a hned jsem vedela, jaky bude jeji herecky vykon. ano, byl hrozny. ale aspon michaela nemlatila. — libilo se mi, jak poukazali na original hlaskou “who am i here?”. tentokrat to ale nebyl jerry... || - “𝚃𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚝𝚑𝚒𝚗𝚐 𝚛𝚎𝚊𝚕𝚕𝚢 𝚐𝚎𝚝𝚜 𝚝𝚘 𝚖𝚎, 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚜𝚘𝚖𝚎𝚘𝚗𝚎 𝚌𝚘𝚞𝚕𝚍 𝚍𝚘 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚝𝚘 𝚑𝚎𝚛 𝚘𝚠𝚗 𝚌𝚑𝚒𝚕𝚍𝚛𝚎𝚗.” - “𝙼𝚊𝚢𝚋𝚎 𝚝𝚑𝚎𝚢 𝚍𝚒𝚜𝚊𝚙𝚙𝚘𝚒𝚗𝚝𝚎𝚍 𝚑𝚎𝚛.“ 🏠🔪

Společnost mrtvých básníků (1989)

❝𝐓𝐨 𝐩𝐮𝐭 𝐭𝐨 𝐫𝐨𝐮𝐭 𝐚𝐥𝐥 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐰𝐚𝐬 𝐧𝐨𝐭 𝐥𝐢𝐟𝐞; 𝐚𝐧𝐝 𝐧𝐨𝐭, 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐈 𝐡𝐚𝐝 𝐜𝐨𝐦𝐞 𝐭𝐨 𝐝𝐢𝐞, 𝐝𝐢𝐬𝐜𝐨𝐯𝐞𝐫 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐈 𝐡𝐚𝐝 𝐧𝐨𝐭 𝐥𝐢𝐯𝐞𝐝.❞

Had (2021) (seriál)

tak to byla jizda! skvela atmosfeta 70. let, napinavy pribeh a krasne lokace. — epizody 2-5 dokonaly. — herci byli uzasni, hlavne 𝗷𝗲𝗻𝗻𝗮 𝗰𝗼𝗹𝗲𝗺𝗮𝗻 a 𝘁𝗮𝗵𝗮𝗿 𝗿𝗮𝗵𝗶𝗺 (😭🤧💕). — skoda, ze jsme se nedozvedeli, jestli se sobhraj a knippenberg nakonec potkali osobne.. jenom si predstavte ty jejich pohledy!

Had - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

❝𝐈𝐭 𝐬𝐞𝐞𝐦𝐬 𝐈’𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐡𝐨 𝐡𝐚𝐬𝐧’𝐭 𝐟𝐨𝐫𝐠𝐨𝐭𝐭𝐞𝐧 𝐚𝐛𝐨𝐮𝐭 𝐲𝐨𝐮.❞

Had - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

❝𝐈’𝐦 𝐬𝐦𝐚𝐫𝐭𝐞𝐫 𝐭𝐡𝐚𝐧 𝐂𝐡𝐫𝐢𝐬𝐭.❞