Autopohádky (2011)

Nebýt spojovacího příběhu a divné poslední pohádky, mohlo být víc jak 3*.

Blonďatá bestie (2011) (divadelní záznam)

Takový potenciál a tak nevyužitý. Ivánku, kamaráde... to nesahá ani po paty

Captain America: První Avenger (2011)

TO néé, tak přehnaná komixovost je i u filmu podle komixu na škodu. Akce byly velkolepé, hrdina správně nadlidský, zloduch správně zlý a ještě to spojení s nacisty...mohlo to být na 5* ale tupost,trapnost a blbinky jako Heil Hydra a hajlování oběma rukama, nebo štít na motorce.. no, prostě, dalo se na to dívat, ale víc jak 3* si nezaslouží.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Nenáročný, ale vcelku zábavný film. Pár scének rozesměje a nenudí to ani mimo ně. Nebýt tak velké předvídatelnosti a mít lepší konec, dám 4*

Cougars, Inc. (2011)

Vždyť to nebylo tak strašné, pohádka pro loosery o tom jak si vrznout a ještě tím vydělat prachy. Nic převratného ale ani propadák, klasické krásné slabé 3*

Czech Made Man (2011)

Tohle nebyl film v klasickém slova smyslu se začátkem prostředkem a koncem, zde bylo vše jen vyprávění extrémních historek Janem Budařem.Zajímavé scény, zábavné zážitky, ale takové přeumělkování mi nesedlo a zas tak nebavilo. Lepší 3*

Čapkovy kapsy (2011) (seriál)

Hezké, jak by ne, je to Čapek! Zapisoval jsem si hodnocení ke každému dílu zvlášť a krom několika málo dílů, které byly slabší, všechny hodnotím vysoce. Po vytvoření průměru ale vychází 3*...howgh:)

Čas hrdinů (2011)

Nenechte se odradit poměrně nízkým hodnocením, vůbec to nebylo zlé! Nějaké ty nelogičnosti, komornost, divná hudba atd. jsou jen malé nedostatky. Komando v Norsku proti SSákům s tajným úkolem, tohle já můžu-3,5*

Drive Angry (2011)

Nechybí v tom popisu mezi Thriller / Akční / Fantasy i komedie? Když ten film berete jako parodii, tak je to na 3*, brát to vážně tak max na 1*. Šoustání, zpomalených záběrů na zabití a nadpřirozené síly je tam nějak moc na vážný akčňák. Slabší 3*