Banda (2019) (seriál)

Mam takovej životní nešvar - nedokážu dokoukat seriál, i když mě zajímá děj. Prostě u toho neumim vydržet, i když chci. Když už to nějakej seriál dokáže, takhle mě vtáhnout do děje, že ho dokoukám, musí to být fakt top. A The Boys to dokázal. Žeru tenhle seriál, jak jídlo ve fástfůdu. Dokonce jsem schopnej se k němu vrátit i po pár denní pauze a to už je fakt něco. Co bych opravdu vyzvednul, tak je casting. Opravdu si nepamatuju už dlouho seriál/film, kde bych byl stopro spokojenej s každou postavou. V poslední době opravdu až zde. Karl Urban se dokonce u mě za jeho Billyho Butchera dostává do oblíbených herců, vždycky jsem ho měl rád, ale tak nějak chodil okolo. A Anthony Starr jako superslizkej Homelander? Kurva to je ono, takhle se hraje ďábelskej záporák. Takhle bych mohl pokračovat, prostě dávejte mi další díly, za mě 100%.

Batman (2022)

Už jenom z úvodu tohodle filmu jsem byl úplně hotovej. I když si stojim za tim, že Batfleck byl top (nemohl za to, že filmy nedopadly), tak Battinson byl skvělej. Všechno maximální nadšení, atmosféra, batsuit, boj a pozor - i prostor pro Batmanův vývoj, což nám předchozí filmy nikdy moc nedaly (budiž to Nolanovi k dobru, že taky). Za mě nemůžu jinak, 100%.

Taxi 5 (2018)

I když je to dějově asi největší mrdka z celý série, tak jsem dostával záchvaty smíchu. Film na pomezí cringe a fekál humoru, ale můžu já za to, že mi to přijde tak mega vtipný? Když chci vypnout a jen konzumovat můj oblíbený trapnohumor, Taxi 5 si s klidem pustim a ještě se budu v duchu posmívat všem, kteří neznají ten osvobozující pocit se vyřvat smíchy u debilit. Za tuhle super zábavu posílám 70%.

Sebevražedný oddíl (2021)

Tak vám nějak nevim. Je to hrozná blbost, ale vlastně jsem se i hodně bavil. Přirovnal bych to trochu jako něco mezi Deadpoolem a Pulp Fiction, oproti Poolovi lepší, oproti Pulp horší. Vadí mi především shitload postav, které ani nestihneme povětšinou poznat. Chápu, hrozně nás vyšokujou hned na začátku a hahaha, hustý, to jsme vás ale pochcali, co? Až na to, že vůbec. Člověk na to kouká a říká si, jestli se někdo nezbláznil. Pak se to rozjede do prostřední, nejlepší pasáže filmu. Hlášky, akce, napětí, mystéria, vše tam bylo. No a závěr, opět ten divný pocit, jestli se někdo náhodou neposral. Rick Flag, WTF, takhle ukončit tak dobrou postavu? A pochopil jsem to správně, že ten Patrik Hvězdice chtěl vlastně jenom zpátky do vesmíru? Proč jim to teda vlastně neřekl, přes ty jeho malý hvězdicový poskoky? Už se mi nelíbili ani Strážci Galaxie vol. 2, opět je v tom James Gunn, jsem zvědavý na jeho další Strážce. Jelikož jsem střídal místa zábavy a výbuchů smíchu s momenty, kdy jsem cringovitě a místy i otráveně koukal do plátna, ale dokážu ocenit odvahu, se kterou do toho (snad konečně) WB a DC šli, hodnotím na 60%.

Black Widow (2021)

Podobný pocit jako u Captain Marvel, s tím, že mě nesere hlavní hrdinka, právě naopak. Ale to, jakým způsobem odflákli tvůrci možnost nás seznámit s krutým výcvikem, nebo s minulostí Natashi. Celkově mám pocit, že film toho moc neodhalil, spíš nám nabídl průměrný akční příběh. Abych jen nekritizoval, tak vlastně všichni hlavní hrdinové mě bavili, což je jednoznačné plus. Nejvíc mě bavil, spolu s Natašou, Red Guardian. Proto dávám alespoň 60%.

Like House (2021) (pořad)

Je to prostě moje guilty pleasure, i když vim, že je to shit. Ale stejně to kurva miluju. <3

Špion, který mě miloval (1977)

Obecně bondovky s Rogerem Moorem jsou moje oblíbené, není tomu jinak i u tohoto dílu. Správně šílený záporák, Mooreovo charisma, Lotus Esprit se super vychytávkami, Jaws, aneb bondovky v nejlepší formě. Pěkných 80%.

Moonraker (1979)

Za mě jedna z nejlepších “starých” bondovek. Skvělý Roger Moore, chytlavý děj, pořádný nádech do sci-fi a navíc Jaws. Já jsem se výborně bavil a o to u bondovek jde. Poctivých 80%.

Playgirls (1995) odpad!

Katastrofální herecký výkony, ani pořádně kozy jsme neviděli. Kuklová, Chytrová a Kornová totálně na 5, několikrát podtržená. Aspoň, že Kornová ukázala výbavu. Adamcová, aka Babinčáková s Víznerem alespoň na 4-. Vůbec nechápu, co si Olmer myslel, když točil tyhle sračky. Přemýšlím, jestli je na tomhle filmu vůbec něco pozitivního. Všechno špatně, trochu to vypovídá i o směřování naší společnosti po roce 89. Rychle, nekvalitně a sebeparodicky. Smutné, 0%.