Zásah z pekla (1994)

Tenhle film je suprový a zábavný béčko, překvapivě má i slušnou atmosféru. Bavil jsem se u toho mnohem líp, než u zástupu českých romantických komedií. 55%

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Toto mistrovské vypravěčské dílo bude jednou v muzeu. V Muzeu Jaromíra Soukupa!

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Hodně zábavná Marvelovka, která se nebojí opět trochu zamíchat děním po rozuzlení Endgame. Akce, zvraty i humor, všechno vyváženě a na jedničku. Upřímně, ani mě nenapadá moment, kdy jsem se u filmu nebavil. Líbí se mi také zapojení zdánlivě nevýznamných postav zpět do dění. V tom Marvel umí výborně pracovat. Osobně jsem hodně zvědavý na další dění okolo Spideyho a jeho dalšího vývoje. Zatím se mi momentálně jeví jako jednička mezi hrdiny. Film přinesl také mnoho otázek a jen málo odpovědí, což se mi libí. Je vidět, že Marvel si umí dobře připravit půdu pro dění další. Jsem přijemně napnutý, co bude dál. 90% pro Spideyho.

Černobyl (2019) (seriál)

Když si takhle jdeš po lese na Ukrajině, uživáš si delikátní chuť kovu na jazyku, úřady tvrdí, že mají všechno pod kontrolou.. Ale najednou slyšíš Vnimanie, vnimanie! Teď vážně. Asi nejlepší seriálovej zážitek ever. Už dlouho se mi nestalo, abych z něčeho skoro celou noc nespal. Černobyl to dokázal. Proto nemůžu jinak než 100%.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ty vole, ty to tam sypeš jak Babica :DD 75% pro Fantomase. :))

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Opět něco z kategorie zábava/informace. To mám rád. Krásných 75%.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Pokračování nejlepší TV show všech dob. Tempo svaté trio udrželo, spád některých dílů už není takový. Ale přesto vysokých 85%.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Nejlepší TV show všech dob. Change my mind. I přes slabé díly, pořád nepřekonatelné. 90%

Top Gear (1978) (pořad)

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

I'm Rick Harrison, and THIS is my Pawn shop. :)) Moje oblíbená tv show, dá se u ní ukrátit dlouhý čas a člověk se i něco dozví. 80%