Whiplash (2014)

Film, který si udrží vaši stoprocentní pozornost. Pravdou ale je, že jsem očekávala trochu něco jinýho. Myslela jsem, že to bude o borečkovi, kterému se sice na začátku nedaří, ale pak mu půjde všechno na co sáhne. A on byl celou dobu na hovno :) Nakonec to tam sice parádně rozjel, ale pak bum, konec. Žádný aplaus, žádný poplácávání... Já tyhle useknutý konce prostě nesnáším. Proto ty 4 hvězdičky. Ale bavilo mě to.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Přemýšlela jsem, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky. Ale myslím, že to byl povedený akčňák. I konec mě překvapil. Na to že to je třetí díl, tak dokázali vymyslet zase něco nového. Jediný co mi vadilo bylo, že když spadl autem v budově, tak nevím, jestli by stihl tak svižně vylézt než to vybuchlo. Dále ten pád auta ze skály byl taky trochu úlet, to taky nevím, kdy stihl vylézt a ten ohňostroj co to auto potom předvedlo..... Ale stejně mě to bavilo. A to je asi u takového filmu nejdůležitější.

Alenka v říši divů (2010)

Doufala jsem, že mě Alenka překvapí stejně jako Karlík a továrna na čokoládu. Bohužel se tak nestalo. Možná bych tenhle film neměla ani hodnotit, protože tuhle pohádku jsem nikdy neměla ráda a považuji ji za nesmysl, který bych svým dětem do hlavy nikdy netlačila. Proto dávám zlatou střední cestu, tudíž 3 hvězdičky.

Ženy sobě (2011)

Někomu může připadat, že tam byl až laciný humor, ale já brečela smíchy.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Praštěný, šílený, ulítlý a naprosto geniální. Pro mě ten film byl naprostým překvapení. Konec se dal předvídat, ale to mi vůbec nevadilo. Písničky byly pěkný a vtipný.

Paddington (2014)

I když tady budu blábolit o tom, že to je obyčejná rodinná komedie, že tenhle příběh už jsem viděla tisíckrát v jiném podání. Opět se někdo dostane do rodiny, všichni o milují, kromě otce, pak je v nebezpečí a pak ho miluje i ten otec. Že nikomu nepřijde divné, že po ulici chodí mluvící medvěd a že vůbec nechápu, jak to mohlo dostat tolik procent. Ale když si nakonec ten film v hlavě přehraji, tak zjišťuji, že mě ten film pobavil, že to bylo vtipný a hezky dojemný a že tomu dávám 4 hvězdičky. Něco na tom filmu bude.

Rychle a zběsile 6 (2013)

To asi není dobrý, když se u některých akčních částí směju.

Nebezpečná krása (1998)

Celý film byl celkem dobrý, ale konec byl až nechutně přeslazený, i na mě. To ať mi nikdo netvrdí, že to bylo podle pravdy. To si zas někdo parádně poupravil.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Dobrej film, ale už se na něj nikdy nepodívám. Špatně snáším to trhání robotů, tu beznaděj na konci. A taky jak se k Davidovi chová matka hnusně ikdyž on ji bezmezně miluje, jen proto, že se jí uzdravil vlastní syn. Já bych teda taky dala přednost vlastnímu dítěti. Ale když se mi narodilo dítě, taky jsem svoje kočky nevyhodila ven. Akorát je místo "miláčci" častěji nazývám "svině jedny chlupatý" :)

Vyfič! (2009)

Hrozně mě překvapilo, jaké má tenhle film hodnocení. Dalo se na to dívat, ale že by to bylo tak dobrý, tak to ne. Natož abych si to ještě někdy pustila.