Malá smrt (2014)

Tenhle film mi byl doporučen, že si z toho cvrknu do kalhotek. Tak moc to vtipný teda nebylo, ale bylo to hodně zábavný a je pravda, že u posledního příběhu jsem se hodně zasmála. Každopádně ten film mohu vřele doporučit dál. Nenudila jsem se ani chvíli.

Ostrov (2005)

Jsem moc ráda, že jsem nevěděla o čem ten film je. Tím spíš jsem z toho měla větší zážitek. Hrozně zajímavý námět. Navíc je to jedinej film, kde mi Scarlett Johansson připadá sexy. Jinak tuhle herečku příliš v oblibě nemám, ale tady se mi opravdu líbila.

Mládeži nepřístupno (2013)

V podstatě to byla ptákovina. Ale příběh o holce, která chtěla aby ji přítel při sexu pokálel mě naprosto rozsekal. Respektive část, kdy do toho kluka narazí auto a všechen ten humus se rozletí kolem. Ne, nejsem divná, a ani nemám podobné choutky. Ale nešlo to jinak a proti své vůli jsem brečela smíchy. Takže alespoň díky tomuhle příběhu si ten film zaslouží 3 hvězdičky.

Barevný závoj (2006)

Ježiš já na konci tak fňákala, že nemůžu jinak, než tomu dát 5 hvězdiček.

Nuda v Brně (2003)

Nevím, co mi dalo sílu, se na tenhle film po shlédnutí galerie a videa podívat. Nemám ráda takovéhle novodobé pokusy co se týče filmu. Natočit v téhle době film černobíle mi připadalo jako blbost. Až do teď. Byl to naprosto úžasný snímek. Hrozně moc jsem se nasmála. Holanová a Budař naprosto úžasní. Budaře jsem do té doby neznala. A opravdu jsem si myslela, že angažovali mentálně postižené herce. Prostě perfektní výkony v perfektním filmu.

Hercules (2014)

Kupodivu to nebylo tak hrozné, jak jsem čekala. Johnsonovi ta role sedla jako prdel na hrnec. Fakt mě to bavilo a musím říct, že to bylo lepší, než Herkules s Lutzem. Mám ráda taková překvapení. Horší je to naopak.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Nevím proč, ale nikdy jsem těm dvěma krávám nepřišla na chuť. Pořád jen kecy kecy. Když to náhodou jede v televizi, tak okamžitě přepínám, protože z těch jejich monologů by mě asi brzo jeblo.

Smrt čeká všude (2008)

I když obdivuji nelehký úkol vojáků deaktivujících bomby, tak tenhle film si víc jak tři hvězdičky nezaslouží. Bylo to hrozně nudný. Přišli k nějaké bombě, deaktivovali ji. Přišli k jiné, zase. A k další a k další. Co je pro mě nejtěžší na pochopení a co tomuhle filmu nikdy neodpustím, že dostal Oskara místo Avatara. Nemyslím, že si ho zasloužil. Nebylo na něm nic unikátního, nebyl ničím zajímavý. A ani nebyl natočen toho roku. Ale jak poslední dobou zjišťuji, tak pokud bude chtít nějaký režisér získat Oskara za film, tak osnova je jasná. Ať je co nejvíc nudný.

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Tentokrát vypustím na povrch ječící fanynku, protože na Matta Bromera se kurva dobře dívá. A ještě k tomu je ten seriál skvělý. Občas je to docela dobrá sranda.