Bůh masakru (2011)

Bylo to opravdu přespříliš ukecaný. Ale co jsem čekala, věděla jsem do čeho jdu. Šlo vidět, že to je z divadelní hry, protože výkon Kate Winslet mi tak přišel. Takový uječený, s přehnanými gesty a s přehnanou mimikou. V divadle mi to nevadí, ale tady to bylo až trapný. No na to, že jsem to málem ani nevydržela dokoukat jsem dala ještě vysoký hodnocení.

Nezlomný (2014)

Vůbec netuším, proč má ten film tolik negativních komentářů. Myslím si, že to bylo natočeno hodně dobře. Vůbec mi to nepřišlo nudný. Naopak mě mrazilo z toho, co si ten člověk vytrpěl. Ale stejně tak by to mohlo být o tom jeho kamarádovi. Tenhle kousek se každopádně Angeline hodně povedl.

Temný rytíř (2008)

Naprosto boží. Nenapadá mě jediný důvod, proč by se tenhle film někomu neměl líbit. Dobře, možná mojí babičce ne :) Jediný co mi malinko vadilo byla Maggie Gyllenhaal. Já tu herečku mám ráda, ale nemyslím si, že je to taková kóča, aby se o ní tahali takoví dva pořízci. Katie Holmesové není podobná ani vzdáleně. Ale i tak 5 hvězdiček tomu filmu po právu patří.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Byla to pecka. Ale zdá se mi, že už v tom mají scénáristé trochu zmatek, protože to nedávalo smysl. Zrzka Jean byla mrtvá, ale jaktože žije starý profesor X? Vždyť ho zabila ona, takže on byl přece mrtvý dřív než ona? No ale i přes to jsem se bavila.

Wolverine (2013)

Hodně slabý díl. Na můj vkus málo mutantů. Trochu jsem se nudila. To se mi u x-mena stalo poprvé.

Teorie všeho (2014)

Neskutečný herecký výkon Eddiho Redmayna. Velmi zajímavý příběh. Perfektně natočený. Jediný co se jim nepodařilo bylo stárnutí postav. Ať se snažili jak se snažili, pořád vypadali mladě. Ale to se dá odpustit. Tenhle film by si zasloužil Oskara.

Grindhouse: Planeta Teror (2007) odpad!

Heslo filmu: čím víc nechutný, tím líp? Přiznám se, že jsem to nedokoukala dokonce. Nešlo to. Teda na to, jaké tam bylo herecké obsazení, tak teda za mě pěkně velká kravina. Já si to myslela podle upoutávky, ale to to ???

Let's Dance All In (2014) odpad!

Tak to bylo naposled, co jsem se dívala na nějaký film o taneční skupině. Opravdu mu tam řekl " pojď, rozdáme si to na parketě"??? Kdyby si tam alespoň rozbili hubu, tak bych jim možná dala tu jednu hvězdičku. Celý průběh filmu jsem se musela smát, ale bohužel ten film určený k smíchu nebyl. Na první díl se alespoň dalo koukat kvůli hudbě a taky to bylo něco jiného. Divím se, že jsem to vydržela až do konce.

Kniha života (2014)

Naprosto skvělá animovaná pohádka. Ta hudba mě tak dostala, že kdybych si ji nenašla na youtube, tak mi asi pukne hlava. Když jsem se před shlédnutím dívala na galerii čsfd, tak mě trochu odradila neobvyklá animace, ale při sledování jsem se bavila od začátku do konce. Nejde ani tak o vtip jako o krásný příběh. A že jsem se tady někde dočetla, že film není pro děti, protože tam umřeli něčí rodiče? No tak Karkulka, Jeníček a Mařenka nebo pohádka o koblížkovi je teda větší masakr.

Tři bratři (2014)

Opravdu po dlouhé době povedená pohádka. Naposledy se mi tak líbil Anděl páně. Skvělí herci, výborná hudba, dobře spojené pohádky. Jediné, co se mi nelíbilo byl ten vlk, ale i tak 5 hvězdiček. Některé lidi možná odradí, že se tam téměř pořád zpívá, ale ty písničky jsou opravdu povedený. Je to pohádka, na kterou se s radostí každé Vánoce podívám.