Salem

Radek M

Česko
Student

• 19.8.2020  12:44

musím dát 5 hvězdiček už jenom protože film si nezaslouží 67% je rozhodně o hodně lepší než genisys který má 64%

• 17.12.2019  19:02

Škoda že do posledního dílu nedalo i TJ Millera, ale žalobce super lépe to snad uzavřít nešlo. Mohly třeba alespoň naznačit že by Richard měl něco s Monicou

• 23.4.2019  22:28
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

na papír napíše H a stoupne si na něj a kozy někde sežene taky.

• 28.5.2011  00:52

Vražda, smrt, zabití

• 22.8.2010  14:35

zajímaj počit člověk by u tohohle filmu přemýšlel co by udělal on

• 19.8.2010  02:06

Expendables je relativně dobrý film, hlášky parádní, akce tam je, krev jak z CoD, Obsazení parádní a že se setkaji tři legendy akčního filmu v jedné scéně snad nikdo nečekal do tohoto filmu. Jak tam Sly a Arnoldem vtipkují to nemá konkurenci a na závěr některý scény tam byly zbytečný

• 30.8.2009  20:21
    Hráči (1998)

jeden z filmu o pokeru.

• 2.8.2019  13:55
    Šéfkuchaři v akci (TV seriál) (2019)

Dostal jsem z toho hlad.

• 24.5.2019  08:59
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Doteď jsem měl hodnocení 5*, bohužel za poslední dvě série musím zmenšit hodnocení na 4*

• 6.9.2012  21:28

líbil se mi teleportující Chuck(chyběl mi tam kop z otočky), hláškující Bruce s Arným, škoda mála prostoru pro Jet Liho, Jason tam snad ani krom semifinálního boje s Scottem nebyl ve finále, Sly kvalitní klasika u něj, Terry je ho hlášky byly dobrý, Randy zas tak moc toho na práci neměl, Dolph ožrala a zamilovaný do Číňanky, Novaka jsem si tam ani nevšiml. Promítání v kině mi přišlo že to je jak se na to dívat na VHS obraz byl takovej nekvalitní (Cinema City Zličín), hudba dobrá, scénář klasika z 90. let.

• 19.10.2011  22:27

Jedna z nejlepších komedii letošního roku

• 22.9.2011  23:13
    The Playboy Club (TV seriál) (2011)

1. díl se mi líbil atmosféra takových těch 60 let byla fajn hudba, oblečení atd. Tu hudbu bych asi hodně pochválil jako teď v napínavých situacích tam daly tu správnou notu. Uvidíme jak se to posune v dalším díle, jestli to bude stagnovat nebo jestli to půjde ještě víš zatím za mě dávám 4*

• 31.8.2011  22:08

mám pocit že to bylo lepší než jednička, míň romance tomu rozhodně pomohlo, tak se nezápasilo kvůli lásce ale kvůli CTI

• 29.4.2011  00:59
    Mortal Kombat: Legacy (TV seriál) (2011)

první a druhý díl dobry, bylo to dobře udělaný, ten třetí už tak dobrej nebyl, ale cenil jsem že tam byl David Nykl a Erica Cerra, hlavně si lidi musej říkat že je to WEBSERIÁL ne normální seriál do kterýho se prachy jenom sypou za reklamu, oni nebudou něják extra bohatý, ale ty herci tam jsou dost známí

• 20.1.2011  00:02
    Epizody (TV seriál) (2011)

mě se to líbí je to takoví spojení toho britskýho a americkýho humoru, jako samozřejmě že mám nějáky vítky, ale kdo k ničemu žádný nemá?

• 22.3.2020  01:27

Kdyby byl 4. díl a vrátilo by se to zas že by se Jumanji projevovalo v "našem"světě tak by to bylo rozhodně lepší než tenhle film.

• 23.4.2014  22:38

tak 5 minut a posledních 10 minut nechat zbytek hodit do koše a natočit znova

• 9.6.2011  16:07

Film byl dobrej, ale vadil mi konec vezme prachy a vykašlese na dítě a celou svoji rodinu

• 24.9.2010  19:53
    Mr. & Mrs. Bloom (TV seriál) (2010)

zajímavej seriál, je too podobnej žánr jako Chuck, což je dobře.

• 14.4.2010  00:38

Film byl totálně jiný než originál nejen že Pegas neni černej nejen že Perseus dostane polovinu dárků, že vedlejší bohové tam byly jenom jako doplněk, ale taky absurdní představa že lidi uměj mluvit pod vodou. to mě dostalo to jsem se musel smát. Kdy by to byl samostatný film možná dobry kdy by to nebyl remake. Dalo by se psát hodně o rozdílech od originálu, ale nechtěl jsem tu zaplňovat až moc místa

• 26.9.2020  17:12

Bourání čtvrté stěny zbytečný, z filmu jsem měl pocit že mám začít menstruovat, Cevill byl ok, ale málo prostoru, prostě to nebylo o něm. Matka vlastně zmizela tak nějak bez důvodně.

• 28.8.2019  09:16

ze třetí série by šel udělat dobrej 90 minutovej film, ale tohle je jenom natahovaná kaše.

• 8.10.2010  22:00

Takovej film dát jenom na 97minut, kdy by to alespon víc rozvědly a udělaly, alespon 2 hodiny, inspirace v Matrixu byla dost jasná, jediný co se mi vyloženě líbilo byl soundtrack, ten se tam celkem i hodil.

• 5.2.2019  15:32

Hroznej film, zbytečně utracených 200, kdybych šel do kina jenom na ty reklamy před filmem, tak by to bylo lepší. Jason Clarke by neměl nikde hrát, v každým filmu kde je hrozný.

• 26.7.2011  17:32

když se koukám na film chce se mi spát a to asi by se mi u noční můry stávat nemělo :)