Co kdyby...? - Co kdyby... Nebula vstoupila do Nova Corps? (2023) (epizoda)

Co kdyby... Druhořadá postava vstoupila do nějakejch vesmírnejch policajtů, které si nikdo nepamatuje? No, byla by z toho béčková epizoda, která by měla pramálo (kromě postav z pozadí) společného s MCU.

Osm hor (2022)

Krásná studie přátelství.

May December (2023)

Neotřele podaný snímek, kde v ústředí zájmu není předmětný čin, ani postavy, které ho vykonaly, ale herečka připravující se na roli. Tento originální úhel pohledu mě bavil, stejně jako herecké výkony, nebo odhalování drsných rodinných vztahů.

Zimní prázdniny (2023)

Krásná retro podívaná, která tak hezky hořkosladce vypráví o radostech a strastech dospívání. Ano věnujte se dospívajícím ať už jste kuchařka, učitel, nebo rodič.

Nech svět světem (2023)

Je to plné mysteriózních kousků, které nikam nevedou. A on vlastně ten celý film nikam nevede. Je to dlouhé jak Lovosice, občas zbytečně doslovné, občas nedořečené. Ale stále to je dobře vypadající, ale celkově nudné.

Anatomie pádu (2023)

Téměř až dokumentární soudní drama, kterému bych i uvěřil, že jde o zachycení opravdového případu. Do poslední minuty jsem netušil, kde je pravda. Vlastně do teď netuším. Už jen za to si tvůrci včetně skvělého castu zaslouží všechny vavříny. Btw. vyděl jsem teď dva filmy ve dvou dnech a oba v sobě mají song P.I.M.P od 50centa? To je ale náhodička, 20 let jsem ten song neslyšel a teď je ve dvou naprosto odlišných filmech (tohle a Expendables 4).

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Jedničku a dvojku miluju, viděl jsem je oba několikrát. Ale nevybavuji si, že by byly tak neskutečně dementní, že by měly to tak nudné a líné akční scény, nebo že by byly tak hnusně digitální. Jasně, jsou to všechno béčka, ale tohle už hraničí s kategorií D. Btw. vyděl jsem teď dva filmy ve dvou dnech a oba v sobě mají song P.I.M.P od 50centa? To je ale náhodička, 20 let jsem ten song neslyšel a teď je ve dvou naprosto odlišných filmech (tohle a Anatomy of a fall).

The Curse - Kouzelná země (2023) (epizoda)

Cringe on purpose? Ok, ale moc nevím, co z toho vyleze a jestli to chci zjišťovat v dalších epizodách.