• Krátkometrážní

V létě ti řeknu, jak se mám (2022) odpad!

Horší a nudnější film jsem snad ještě neviděl. Po hooodně dlouhé době nedokoukaný film až do konce. Nemá cenu se ani rozepisovat, vše za mně špatně.

Český Slavík 2022 (2022) (pořad) odpad!

To snad nemůže Nova ani myslet vážně. A toto moderátorské duo mě nikdy nesedlo svým trapným nezajímavým humorem, ale dnešní trapností to snad ještě předčili. Doufám, že to je poslední Slavík na Nově.

Ženská pomsta (2020) odpad!

Neskutečná blbost bez absolutního vtipu, šílené herecké výkony. A scénář? Radši nehodnotit. Dalo by se to celé spíš nazvat "trapnost".

Partička (2011) (pořad) odpad!

Asi holt tak hloupej humor nechápu, ale za mne šílenej trapas.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

To je teda nářez 😀. Snaží se to tvářit jako realita, ale tomu snad můžou věřit jenom fanoušci podobných pořadů na TV Bar..... Stupidní. A ti herci 😀

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Tomu snad nikdo kromě důchodců snad ani uvěřit nemůže. Určitě ne normálně smýšlející člověk, který má všech 5 pohromadě a hlavně který vidí ty mizerné herecké výkony.

Takhle tu žijeme! (2018) (pořad) odpad!

To snad nemyslíte vážně? Po nebezpečných vztazích další podobný pořad, na který se snad můžou nachytat jen důchodci, že je to vše reálné. Bravo Barrandov.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Napíši to několika slovy: Trapas, trapas, trapas. Takto špatný a trapný film jsem asi zatím neviděl.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

No to snad není možný, co je možno do TV vypustit. Trapnej, ukřičenej a za každou cenu "rádo by" vtipnej Petr Rychlý ( ten mě na to vadí úplně nejvíc ) a převzatý a snad již 100x vysílané soutěže. No šílenost.