• Pohádka

Kráska a zvíře (2017)

Krásný, pohádkový .. skvělé obsazení .. Emma jako kdyby byla pro tuhle roli zrozená, skvěle ji sedla .. Zvíře .. úžasně ztvárněné. Zasmála jsem se, chvilku i slzy v očích měla, dojala jsem se a dočkala jsem se dobrého konce .. zkrátka pohádka a já byla spokojená :) jediné, co mi vadilo, byly některé momenty a scény, kdy jednotlivé písničky děj zbytečně natahovaly. Film obsahuje krásné písně, ale některé jsou bych řekla až "o niče" a "zbytečné" .. proto 80 %

Kruhy (2017)

První polovina byla pro mě opravdu zklamáním .. chabé opakování podobných scén z minulých dílů a co ještě k tomu .. přehnané přehrávání a vyhrocování jednotlivých scén.. druhá polovina byla teda o dost lepší .. jsem ráda, že jsem se konečně dozvěděla, kde se vlastně Samara vzala a jak se zrodila, z čeho, z jakého zla a odkud tohle zlo pochází.. nepředvídatelné scény i dobré zvraty a konec? Ten mě překvapil, ale zase to zavání, řekla bych, možná laciným vynuceným pokračováním, ale nechám se překvapit . Jinak horor? Nevím, lekaček bylo dost málo a tak nějak mi chyběla strašidelná a děsivá atmosféra. 55 %

Legenda o drakovi (2015)

Mělo to opravdu kouzelnou atmosféru .. Takovouhle fantasy pohádku bych od Rusů nečekala .. zpomalené záběry a krásna hudba přidávají ještě na intenzitě prožitků jednotlivých scén. krásné ztvárnění opravdové pohádkové lásky, která přemůže všechno .. Až na zbytečně zdlouhavou prostřední část, skvělý zážitek .. 75 %

Logan: Wolverine (2017)

Nemám slov .. tohle mě naprosto dostalo... syrové, drsné, brutální, krvavé a na druhé straně dojemné, smutné, chvílemi i vtipné ( když se hlavní protagonisté mezi sebou jen tak lehce hašteří) .. tohle završení příběhů o Wolverinovi bylo zdaleka nejlepší ze všech a k tomu všemu ta úžasná hudba a soundtrack .. Všechno, co neměli v sobě ostatní příběhy o X-Menech, tohle mělo naprosto všechno .. 100 %

Mělčiny (2016)

Pěkná píčovina !! Nezajímavý, nenapínavý, předvídatelný .. kromě toho zabití žraloka, to jsem opravdu nečekala a proto dávám jednu hvězdu, jinak některý scény přehraný až teatrální, rozhodně to není horor, spíš takové drama, finále neoriginální a od začátku jasné ... přežití hlavní hrdinky .. film není ničím jiným a zajímavý

Milada (2017)

Nebudu film hodnotit z filmového hlediska, kde by se dalo říct, že snímek sem tam pokulhával a střih nebyl zrovna dokonalý. Zaujalo mě poselství, který tento film přináší. V dnešní době, kdy si mladá generace nedokáže uvědomit, v jak klidné době žije, je na místě. Jsme generace, která vyrůstá bez válek a v demokracii. A to co probíhalo v minulém století je hnus, nemělo by se na to zapomínat a tyto témata by se stále a dokola měly omílat... Snímek Milada může působit až přehnaně "svatým" a emotivním dojmem, ale podle mě to, co tvůrci chtěli snímkem sdělit, sdělili.

Nerve: Hra o život (2016)

Výborný film, ukazuje nám, co by se mohlo stát, kdyby nás virtuální svět opravdu ovládal a co .. nebudeme si nic nalkhávat, on už to dělá ... herci skvělí, napětí až do konce, čím dál víc se to vyhrocovalo, byla jsem napnutá až do konce a čím víc se konec blížil, tím víc jsem byla jak napínající se špagát :D

Pod rouškou noci (2016)

"This is heaven. Right here. We are in it now." Viděla jsem první záběy a hned jako bych se vrátila do svých deseti let, když mi táta poprvé ukázal hru Mafie :D Uchvátilo mě to, kostýmy, hudba, auta .. 20. léta miluju, bouřlivá doba, ale ta móda, nezávislost, nebezpečí, prohibice ... všechno v tomto snímku bylo, všechno, co jsem od toho očekávala, dokonce i malý překvapující moment, který jsem nečekala. Jediné, co bych tomu vytkla je trošku scénář a příběh sám o sobě, jinak režii a vůbec Benu Affeckovi tleskám, odvedl solidní práci :) .. 75 % " Všechno, co si udělal se ti vrátí. Nikdy, ale ne tak, jak bys čekal."

Poslední léto bohatých (2015)

Pro mě to bylo jako nepovedené porno s příběhem. Film byl na můj vkus příliš. Pár lidí během něho odešlo z kina a popravdě, taky jsem byla v pokušení. Velké plus za to, jak Amira Casar zahrála svou roli. Opravdu uvěřitelný výkon. Díky ní dávám jednu hvězdu. Každý máme jiný vkus na filmy a tento už opravdu popravdě podruhé vidět nechci.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Hezké pohádka, rozhodně nesouhlasím s těmi špatnými komentáři, co tu jsou .. náhodou si myslím, že pro děti může být i dobrým příkladem .. ukázat, co je dobré a co špatné, co je důležitější a co je méně důležité .. přesně to, co by mě měla pohádka dětem přinést .. samozřejmě má svoje mouchy, záporák není tak, jak má být .. a překonání zla je na můj vkus tady až příliš jednoduché .. průměrná pohádka, ale tak špatná, že bych ji už nechtěla vidět, rozhodně ne .. 55%