Informátorka (2010)

Je to film angažovaný, úctyhodné téma. Dobře si na tu dobu pamatuji, tady jsme řešili polmčkovou válku a o pár kilometrů níže se děly tyto věci. A chrabří vojáci z UN nebo UNPROFOR mi se svými výmluvami vždy přišli jako Eichmann v Jeruzalémě. Také rozumím tomu, proč většina slavných hereckých jmen do filmu šla. Film patří do té lepší poloviny na téma válka o Titovo dědictví.

Občan Kane (1941)

Mohu se jen připojit k názoru, že některé filmy člověk doceňuje s věkem a že pro něco je třeba dozrát. Kane tam patří. Před 25 lety jsem to neměl šanci docenit, dnes je to očividné. Samozřejmě, že už sám osobě rok vzniku filmu je zdrcující pro všechny budoucí epigony.

Leviatan (2014)

Nepotkali jsme se. Kamera a tempo bylo fajn, ale prostě nevím.

Power (2014) (seriál)

Shlédnuta 1. sezóna s velmi častým použitím tlačítka přetáčení vpřed. Dále nebudu pokračovat. Částečně předvídatelné a současně dějově nevěrohodné. Telenovela nikoliv krimi.

Loving Annabelle (2006) odpad!

Červená knihovna pro .... vlastně nevím pro koho, ale pro lesbičky určitě ne. Slaboučké.

Pot a krev (2013)

No udělat z Hradčan Transylvánii??? Ale diváka si to asi najde. Není dan si pořádně zapumpovat. 70%.

Hannibal (2013) (seriál)

Vizuálně a střihově velmi zajímavé, ale poslouchat ty dialogy je utrpení. Po první sezóně jsem to vzdal a další už vynechávám, na to je život krátký.