Americký sniper (2014)

Tohle není vůbec špatný film. Poctivé 4 hvězdičky.

The Driver (2014) (seriál)

Kdyby se zapracovalo na posledních 30 minutách tak by to bylo na 5 hvězd.

Bohové (2014)

Ano má to tempo, vtip a smysl.

Ripper Street (2012) (seriál)

Tak tohle je seriál podle mého gusta, výborné dialogy a scénář. 1.sezóna -90%, 2.sezóna - 95%, bohužel úroveň 3. sezóny jde tak trochu dolů a hrátky ohledně postavy inspektora Reida jsou trochu trapné - 75%. Doufám, že tímto je seriál uzavřen./ Update 26.6.2017 - bohužel řady 4. a 5. svojí nekvalitou překonaly tu třetí. Ta poslední je pak na hranici 2 a 3 hvězdiček a části některých epizod jsem musel projíždět ve zrychleném přetáčení. Obecně a určitě doporučuji shlédnout první dvě a pak v seriálu nepokračovat.

Městečko Fortitude (2015) (seriál)

1. sezóna - Tak jsem dnes dorazil poslední díl první sezóny a... je to opravdu jen trochu "nadprůměrný průměr". Tedy 4 hvězdičky - 75%./Update 2. sezóna - slabota - 50%., 3. sezóna - 20% a to jen za některé postavy, děj bylo jedno velké zoufalství.

Treme (2010) (seriál)

1.série - sice pomalý rozjezd, ale finiš jak má být, ale The Wire o kus lepší. Nic pro někoho kdo nemá rád hudbu.

Cesta ven (2014)

Tak nějak jsem to odkládal až přišlo dnešní pozdní odpoledne a jsem v šoku z toho, že i u nás se dá natočit moderní sociální drama.

Interstellar (2014)

Není to dokonalé, ale na 5 hvězdiček to stačí.