Plivu na váš hrob (2010)

Zeriem tento film citila som napatie,zhnusenie,jej strach,jej chut po pomste,vsak o tom film ma byt aby dokazal na divaka preniest vsetky emocie co obnasa a tu to fakt fungovalo.Ani by som to nenazvala hororom,skor nejakou psychologickou dramou s prvkami hororu.No ja som si tieto negativne pocity uzila,kto by nemal chut sa pomstit po tom co urobili jej?Kazdemu co si zasluzi,dobre im nalozila :)

Panna nebo orel (2010)

Nie je to typicka komedia pri ktorej sa pucime od smiechu,ale taka ta oddychovka pri ktorej sa usmievas cely film popod nos a musim priznat,ze presne toto sa mi paci.Spravne trefne,vtipne hlasky,bavila som sa velmi,konecne nieco ine ako primitivny humor.Hlavna predstavitelka,ocarujuca,nenutena,sympaticka..Prijala by som v ramci humoru viac takychto komedii,kludne aj s inou tematikou,ale s tymto humorom :)

Žena v Berlíně (2008)

Napad velmi dobry,ale nedotiahnute do konca.S takymto nametom sa dal natocit urcite spickovy film,chybalo mi tam trosku viac dramaticnosti k tejto teme,dost som sa miestami nudila.Ale urcite to stalo za pozretie uz iba kvoli tomu,ze je to iny pohlad na vojnu ocami zeny ktora sa musela vysporiadat s ponizenim a ublizenim.

Zabij mě něžně (2002)

Najskor som dala iba jednu hviezdicku a potom som to zmenila na dve,lebo som si spomenula,ze zaciatok filmu sa tvaril slubne a aj pociatocne iskrenie medzi hlavnymi postavami bolo celkom uveritelne a drazdive,ale zial netrvalo to dlho a film sa zmenil zo slubneho erotickeho thrileru na nejaky nudny krimi thriler.Nudaaaa,dialogi nudne,herecke vykony nudne,dej nudny,cele zle.Prva stvrtina filmu fajn dalo sa a zvysok zbytocne strateny cas.

Labyrint: Útěk (2014)

Super dielko,napinave.Pohra sa z vasou zvedavostou aj emociami.Na ciu stranu sa postavit?Dokonaly vyber hercov,som fascinovana uz aj si idem pozriet dvojku,musim vediet co sa bude diat dalej.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Hned po zhliadnuti prvej casti som si musela pozriet druhu a nesklamala ma aj napriek tomu ze naozaj nemusim filmy o zombikoch.Ak vynecham tieto trapne priseri,tak perfektny film.Akcia a napatie cely cas,kamera uzasna,dej napadity a herci aj ti vo vedlajsich rolach sa zhostili svojich rol bravurne.Neviem sa dockat trojky.

Rezistence (2015)

Rezistencia je dokonale pokracovanie Divergencie.Pokracovanie ma nesklamalo,praveze by som povedala,ze je to este akcnejsie a napaditejsie.Drzi si svoju vysoku latku,pre mna fakt uzasny filmovy zazitok v oboch castiach,dufam,ze bude aj tretia cast,chcem vediet ake to je za murom mesta a s akymi nastrahami sa budu musiet zaskatulkovany obyvatelia vysporiadat...

Divergence (2014)

Nechapem nizke hodnotenie tochto filmu u jednotlivcov,ja som sa donho uplne zazrala,velmi ma bavil,herecke vykony dokonale,hlavny predstavitelia charizmaticky,dej putavy,akcny,stale sa nieco deje,emocie sa striedaju,film drzi divaka v napati po cely cas.Co riesite,ze je to nerealne?Vsak ani nemusi ,je to scifi,nie skutocny pribeh a tym padom fantazirovanie ci prehananie je povolene.Nenudila som sa ani sekundu,velmi sa tesim na druhu cast,musim ju vidiet,ihned.

Loft (2008)

Tak to bolo nieco,od zaciatku do konca som bola v napati,udive a plna otazok.ked uz som si bola ista kto je vrah zas sa zapletka zmenila a takto to islo cely cas az do konca v nevedomosti.Milujem filmi ktore ma drzia v napati a zamyslani,ked nic nie je jasne.Waw super podivana,vrelo odporucam.Zaujimavy namet,scenar,herecke vykony a mne sa pacil aj zaver.

Nedotknutelní (2011)

To bolo niečo.Nenútený,zábavný,poučný kúsok.Príbeh o tom,že aj na prvý pohľad odpísaný človek mo^že zažiť kopec srandy,pochopenia a vášne vo svojom bezduchom,nudnom živote pokiaľ stretne človeka ktorí sa nepostará len o jeho telo,ale aj o jeho dušu.Príbeh o ľudskej dobrosrdečnosti a ťažko vydobitom priateľstve.Ponaučenie s filmu:Ten kto vyzerá ako najnevhodnejší kandidát mo^že byť presne ten praví,stačí mu dať šancu a mať s ním strpenie.A nech sa nám stane čokoľvek zlé vždy sa nájdu chvíle pre ktoré sa oplatí žiť a bojovať,nič nie je stratené len sa treba obklopiť správnymi ľuďmi a mať otvorenú myseľ.