Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Tak toto bola fakt zaujimavá spleť,stále viac a viac ma zaujímalo ako to celé dopadne.Ženská spáva s oboma bratmi.Kto už sa rozhodne vykradnúť klenotníctvo vlastných rodičov?Kto zastrelí bez mihnutia oka drogového dilera a jeho nevinného spotrebiteľa?Vyhrážaš sa?Nerob to,lebo sa ti to vypomstí.Klameš?Nerob to,lebo nakoniec budeš odhalený.Zabíjaš?Nerob to,lebo zabijú aj teba a čo tam po tom že vlastný otec?Však v podstate si zabil jeho ženu,tvoju matku.Ooooo chaotický film,taký chaotický ako moje myšlienky po jeho zhliadnutíČi si ho máte pozrieť?Bez debaty určite áno a pripravte sa na prekvapivé zvraty a činy choromyseľných,do kúta dohnaných jedincov.Rodina je najviac,ale určite nie v tomto filme.Ako hovorí m^oj známi,koho oklameš keď nie vlastnú rodinu?

50x a stále poprvé (2004)

Pred tým som to ohodnotila na štyri hviezdičky a dnes keď som si ten film pozrela znova,zmenila som to na 5 hviezd.Celý čas som mala úsmev na perách.Úžasná,pohodová romantická komédia.Vtipná,milá,uvoľňujúca.Herecké výkony dokonalé,milujem tento film.Videla som ho asi desať krát a určite si ho pozriem znova,nikdy ma nenudí a stále ma pobavý.Aké by to bolo úžasné každý deň sa zamilovať,začiatky sú také krásne :)

Nymfomanka, část II. (2013)

Veľmi som rozmýšľala či si mám dvojku pozrieť lebo jednotka ma absolutne sklamala,bola to strašná nuda.Nakoniec som si dvojku pozrela zo zvedavosti a určite je omnoho záživnejšia ako jednotka.Konečne prepracované dialógi čo aspoň trošku zaujali a aj erotické scény omnoho vzrušujúcejšie.Svedčí o tom aj moje hodnotenie 1-odpad,2-tri hviezdičky.Nebolo to dokonalé ale aspoň zaujalo a vyvolalo emóciu.

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Veľmi som sa tešila na tento film a o to viac som ostala sklamaná po jeho zhliadnutí.Taká dobrá téma a tak zle sa jej tvorci zhostili.Nuda,nuda,nuda strašná nuda,dialógi nezáživné,bez emócii,dokonca som necítila vobec nič ani len pri scéne kde hlavnej predstaviteľke zomiera otec,suché a erotika tiež nudná.Niečo tak nezáživné som dlho nevidela,veľká škoda mohla to byť pecka keby sa do toho zakúsol niekto s fantáziou.

Pretty Woman (1990)

Viem si predstaviť že v dnešnej dobe by táto presladená romantika veľmi nezabodovala,ale vzhľadom k tomu,že má rok výoby 1990 tak je milá a julia s Richardom sa herecky našli a dopĺňali.Oddychovy film,po stresujúcom dni vás práve tento kúsok uvoľní.Trošku romantiky ešte nikomu neuškodilo :)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Famózny David Fincher zase raz nesklamal pohral sa kvalitne s touto poviedkou.Fascinujúce bolo vlastne všetko na tomto kúsku námet, réžia,dialógi,spracovanie,obsadenie.Neskutočný príbeh,ktorý nás donúti zamyslieť sa nad smrťou,životom,láskou a hodnotami na ktorích záleží.

Paralelní světy (2012)

Páčilo sa mi toto dielko veľmi,konečne niečo nové,malo to nápad aj emóciu,pre nie príliš náročneho diváka s kúskom romantiky a spravodlivosti v srdiečku,príjemný zážitok.

Vyměřený čas (2011)

Veľmi dobre posplietané sci-fi,romantika a dobrodružstvo.Nápadité,poučné,zaujímavé.Ja som sa nenudila ani chvíľku,ostala som fascinovaná a scéna ako chcel Justin zachrániť svoju mamu a bežia oproti sebe,v živote som viac netlačila sekundy ako vtedy a ten strašný žiaľ čo som cítila keď to nevyšlo :( Predstavte si,že náš plat je čas a každým nákupom sa nám z neho ukrajuje a sme stále bližšie k smrti a nikdy vopred nevieme či si ho stíhame dobiť,mrazivá predstava.Jednoznačne Andrew Niccol vie ako sa pohrať s našimi emóciami.

Srbský film (2010)

Chcela som to zhodnotiť ako odpad,pretože mi s toho bolo zle,bola som zhnusená,nahnevaná,pohoršená a absolutne nechápem ako sa niečo také mohlo zrodiť.Ale nebola by som spravodlivá pretože práve kvôli týmto emóciám si tento hnus zaslúži pár hviezd,nenechá človeka chladným.Myšlienka zvrhlá,odsúdenia hodná,ale dobre podaná.Dialógi ma nudili,boli nezáživné.

Vražda za vraždu (2013)

Nebolo to dokonalé,ale ani veľká nuda,Herečky nádherné,zápletka super,akurát nedotiahnuté do konca.Pocit s filmu som mala taký striedavý,chvíľku ma strašne bavil a vzápätí akoby stratil šmrnc a taký istý pocit som mala aj s hereckého výkonu hlavných predstaviteliek zmätený,raz som im to verila a hneď na to ma nudili a tak sa to striedalo.Ale veľmi sa mi páčilo to tápanie a hľadanie,že kde je vlastne pravda,kto je ten zlý?Už keď som uverila tomu,že dcéra je narušená,otočilo sa to.Nemôže byť všetko absolútne dokonalé,neľutujem,že som si ho pozrela.