Popravčí (2005)

Nemozem dat menej ako pat,toto bola pre mna velka emocionalna bomba,cely film som pozerala s napatim a preplakala som strasne vela slz.Ani som nevedela kolko emocii skryva moje vnutro.Fanaticka viera v boha,ktora s ozajstnou vierou nema nic spolocne a vsetko nasilie a nespravodlivost krutych vyssie postavenych duchovnych co svoje vycinanie ospravedlnovali vierou v boha a mohli vsetko pretoze boli nedotknutelny.Nevinny bezmocny ludia ,ktri trpeli a umierali kvoli nadradenosti odpornych ludskych svin bez srdca a citu.Keby ze viem cestovat v case,tak sa tam premiestnim a vyplienim vsetku tu falosnu,nespravodlivu do seba zahladenu,necitlivu haved.Strasne vela filmov ci knih s touto tematikou bolo zakazanych cudujem sa ,ze tento vynimocny kusok uzrel svetlo sveta.A teraz sa zamyslite nad tym kde bola spravodlivost a kde bol spravodlivy boh,asi mal dovolenku.

The Salon (2005)

Az na par vtipnych poznamok a typickemu cernosskemu humoru,dost zla komedia,nicim inym nezaujme,niekedy priam trapna.

Netvor (2011)

Mne sa to pacilo,zaciatok trosku pomyli,ale potom to uz ide,pekny pribeh.Urcite sa k tomuto kusku este vratim.a navyse Alexovi pristane este aj to zohavenie,stala sa z neho velmi charizmaticka zruda :)

Kráska a zvíře (2014)

Bola by som dala odpad,lebo to bolo cele zle.Zle preafektovane herecke vykony,zly pribeh,vsetko bez emocii.Sklamanie ,velka nuda.Prizmurila som jedno oko a dala jednu hviezdu a to len za technicke prevedenie,efekty boli v pohode ale to je dost malo

Upírky (2012)

To bola blbost,ale strasne mila.Vobec nelutujem,ze som si to pozrela.Bavilo ma to,herecky super,fakt humorne podany pribeh o upiroch :)

Osudová láska (2014)

Milujem romanticke filmy ktore nie su presladene,ale skor realne,nutia k zamysleniu.Super podany pohlad na to ako lahko da zalubit a co vsetko pri tom moze clovek stratit ci ziskat ak je zadany.Tento kusok plynul s absolutnou nenutenou lahkostou,nebol jednostranne zamerany na romantiku,ale poukazal aj na precitnutie s tochto osialu pokial si uvedomime mozne nasledky.Herecke vykony dokonale,vieruhodne,nenutene.Ja som ocarena ako v tranze,davam 5 hviezd a dve moje vymyslene k tomu.

Co jsme komu udělali? (2014)

Francuzske filmy v poslednej dobe exceluju a tato komedia nie je vynimkou,zabavny pohlad na zmiesane multikulturne manzelstva a na to ako tazko sa s tym starsia generacia zmieruje :) Super zabavne,vtipne,trefne.Velmi dobre napisane,zahrate,komedia zo sudka inteligentny humor.Bavila som sa ako na horskej drahe.Tazka tema zlahcena dokonalym sposobom.Viac takychto komedii by som privitala s otvorenou narucou :)

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Woody Allen ma sklamal,bola to nuda,cele.Dialogi suche,herci tiez sklamali,,tlacila som cas uz aby film skoncil.Dokonca som chcela dat len jednu hviezdicku,ale zlutovala som sa,nieco medzi.

Plivu na tvůj hrob (1978)

Prva cast ok emocie fungovali,ale pomsta nic moc,nuda,herecke vykony okrem slecny takisto slabe.Ale aspon tento film dal po rokoch skvely zaklad dvom dalsim pokracovaniam,ktore boli fakt skvele.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Som spokojna presne tak ako s jednotkou,nevadi ze sa tema opakuje,nevedela som sa dockat pokracovania.Boze pomsta je taka sladka.Jednu hviezdicku som ubrala len preto,ze ma nebavil rozhovor medzi knazom a policajtom,dost velka bezpredmetna nuda,ale vsetko ostatne waw,zas som sa vzila do emocii hlavnej hrdinky a prezila s nou kazdy pocit,holt dostali to o co si koledovali hajzlici...