Vůle (2023)

Za mňa sila.Prvých 30 minút brutus a potom sa síce nájdu nejaké slabšie pasáže,ale v zápätí ich zas vystrieda šokujúca bomba, možno by som dala štyri hviezdy,ale pozeranie tohto filmu má až bytostne bolelo, sťahovalo mi srdce aj žalúdok,zabudla som dýchať, nemôžem dať menej ako 5 ,lebo to zhrozenie,strach,znechutenosť,ľútosť, úzkosť som až bytostne cítila a to sa mi často nestáva.

Viking (2016)

Ja neviem,bolo to ako keby vypustili hromadne pacientov psychiatrie s veľmi silným psychickým postihnutím. Ani som to nedokázala dopozerať,lebo ma to rozčuľovalo

Teroristka (2019)

Na začiatku som myslela,že dám odpad,v polovici,ok tak jednu hviezdu,ale koniec to dohnal, zachránil to a vďaka nemu dávam tri.

Pokoj naproti (2009)

Téma nebola zlá,len to neuchopili správne.Od začiatku sa to tiahlo,bola to nuda. Dialógi bez dinamiky,prihlúple,spomalené.Dej tiež nijak negradoval,ak sa aj niečo udialo,znova to okamžite padlo do nudy,herci sa tiež nepretrhli,bolo to ako keď vám niekto kto nemá rečnícky talent niečo rozpráva,ale vás to uspáva, ide to mimo vás,pretože to nemá šťavu.Tak presne toto bolo také isté,bez šťavy.Už o 10 minút nebudem vedieť o čom to bolo,nič to vo mne nezanechalo.Jedna hviezda za snahu.

Přání Ježíškovi (2021)

Ja som originál nevidela, takže nemám s čím porovnávať,ale som za to rada, pretože mne sa táto verzia veľmi páčila a nechcela by som si to kaziť porovnávaním. Nehodnotím film podľa úžasnej kamery,ani super efektom,ale podľa toho aký pocit vo mne vyvolal. Úsmev, súcit, ľútosť, radosť, potešenie,pochopenie,to nie je málo a spríjemnil mi deň.

Nevyřízený účet (2013)

Neviem čo ste videli vy,ale ja som videla veľmi slušný akčák a to nie som milovníčka akčných filmov.Viacerí píšete, že Statham hrá stále to isté, samozrejme že áno,je to akčný herec.Za mňa výborná akcia aj výkony hercov.

Pravidla zločinu (2023) (seriál)

Absolútne sme si tento seriál a ja nesadli, nedokázal ma vtiahnuť do deja,nezaujal ma,nudila som sa.

Katla (2021) (seriál)

Rozmýšľala som medzi 3 a 4,pretože sa to naozaj vlieklo a sem tam aj postrádalo logiku,prijala by som svižnejšie tempo,ale ja mám rada psycho seriáli s temnou atmosférou a páčila sa mi aj hlavná myšlienka, ktorú asi každý nepochopí.Je jedno ako sa zrodili klony,ide o to aký zmysel mali pre ostatných. Každému z nás by mal prísť takýto klon do života aby nám nastavil zrkadlo a aby sme si uvedomili kde robíme chyby, akú skutočnosť prehliadame,čo berieme ako samozrejmosť a nevážime si to, prečo sme v citoch ochladli a aké by to bolo úžasné keby sme to nedopustili, že máme zahodiť sebaľútosť a prejaviť radšej súcit,pochopenie a spolupatričnosť.

Těla (2023) (seriál)

Bolo to super, každý kto len blbo nečumí do bedne,ale rád pri tom zapája aj mozgové bunky,sa tomu poteší. Odsúdiť film,alebo seriál len kôli tomu, že sa v ňom ukáže iná rasa,alebo iná orientácia je primitívne.Uvedomte si,že medzi nami žijú, žili a budú žiť, sú súčasťou sveta, začnite to konečne tolerovať a buďte trochu ľudský.Samozrejme,že keď je to prehnané, silené,tak to môže vadiť,ale tu to bolo úplne normálne a prirodzené.