Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Odporúčam vydržať do konca  druhého dielu aj keby sa vám to zo začiatku nezdalo  zaujímavé,pretože presne vtedy začne jazda, ktorá stojí za to a bude to diabolská jazda až do konca seriálu.

Velký červený pes Clifford (2021)

Nemôžete rodinný film určený hlavne pre deti hodnotiť ako nášľapné veľdielo, má to byť roztomilé,pre deti poučné, zábavné.A to aj bolo, hodnotím to pohľadom dieťaťa,bolo to fakt roztomilé.

Uprostřed ničeho (2023)

Za mňa to bol veľmi pútavý počin, celý čas som mala taký ten pocit úzkosti pri srdci.Filmy vždy hodnotím podľa intenzity emócie ktorá z neho srší.To je pre mňa dôležité,nie kamera,nie logika,nie kvalita,ale sila príbehu a emócie ktorou má ohúri.Nech už je tá emócia aká koľvek smútok,strach, radosť, láska, úzkosť, nepríjemný pocit,na tom nezáleží,záleží na tom aby ma tá emócia pohltila.A tu sa to stalo, cítila som silnú úzkosť a obavy počas celého filmu a keď vezmeme v potaz, že väčšinu filmu odohrá jedna herečka,geniálne.Nebolo to ani zdĺhavé,ani nudné, práve naopak

Obyčejná láska (2019)

Až príliš komorné na môj vkus,bez vyvolania akej koľvek emócie.

Starci (2022)

Možno vyznejú vraždiaci,čiperní starčekovia trošku bizarne,ale už dávno mi tak pri horore nezvieralo srdce a nezatajoval sa mi dych.Takže napätie a atmosféra boli famózne.Za to dávam štyri hviezdy, pretože emóciu to vyvolalo presne tú ktorú malo a to veľmi silnú.

Vyproštění 2 (2023)

Vôbec nie som fanúšik akčných filmov,väčšinou ma nudia, práve kôli zbytočným dialógom,na akciu dôjde až po nezmyselným blábolení aj to iba na chvíľku a zase debaty,alebo hlavný hrdina vyzerá ako bábovka,ale tvári sa ako drsňák.Ale toto bola pecka, akonáhle sa akcia začala,až do konca filmu neskončila a bola podaná fakt geniálne,hlavný hrdina ako by týmto žil každý deň, zvládal to s ľahkosťou a prirodzenosťou a navyše mu to brutálne pristalo,sadlo presne na mieru.Ani na chvíľu ma to nenudilo a držalo moju pozornosť stále v strehu.

Mažu tě (2023) (seriál)

Rozbiehali sa to pomaly,ale postupne to naberalo grády.Bola by som dala menej hviezd,ale záverečná časť ma udivila ,tak veľmi,že sa neviem dočkať ďalšej série,ešte len tá ďalšia bude stáť za to. Záverečné prekvapenie neočakávané, prekvapivé,zabité.

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových (2023) (seriál)

Ja som spokojná. Seriál Bridgerton,bol viac vtipný a tento zas viac dramatický.Herecké výkony boli úžasné.Aj napriek tomu,že to nieje historický seriál podľa skutočnosti,mal dosť veľa spoločné s Jiřím lll , vrátane počtu detí,mien hlavných postáv jeho psychickej choroby aj jeho výroku,ktorý povedal na začiatku vládnutia . Prikrášlený príbeh, ktorý zahrňuje aj toleranciu rás a sexuálnej orientácie.

V sevření (2023) odpad!

Nuda, vražda,zas nuda, vražda,stále nuda, vražda,nuda,koniec. Aj napriek trom vraždám žiadna emócia iba totálna nuda.

Cesta svatojánských mušek - Série 2 (2022) (série)

Bola to jazda , myslím celý tento seriál.Už je jasné,že pokračovanie nebude.Budú mi chýbať, slzám som sa v tejto sérii neubránila.