Zdravotní sestra (2023) (seriál)

Vždy ma zaujmú akéto šokujúce príbehy podľa skutočnej udalosti ,keď sa človek zamyslí a uvedomí si,že niekto je schopný niečoho takého. Vždy ostanem zarazená a ohromená

Eden vás vítá - Série 2 (2023) (série)

Táto druhá séria,je ako droga.Oproti prvej je neskutočne napínavá a návyková,neviem sa dočkať ďalšej série,musím vedieť čo bude ďalej.

Eden vás vítá (2022) (seriál)

Prvá séria nebola ktovie čo,trochu sa ťahala,ale tá druhá bola fakt dobrá.Stále sa niečo dialo, napätie gradovalo,v každej časti sa stalo niečo šokujúce.

Santo (2022) (seriál)

Takto s prepáčením dodrbať takú zaujímavú tému,ach.Mohol to byť dokonalý seriál,pretože námet fakt zaujímavý,herecké výkony celkom dobré,ale nič z toho, keďže scenáru chýba napätie,poriadna akcia aj emócie a hlavne zmysel.Celé pomotané, nemá to hlavu ani pätu,človek nevie kde to začína a končí.Inak milujem ak sa obdobia menia minulosť, prítomnosť, budúcnosť,ale do takého niečoho sa môže pustiť iba génius, ktorý to dokáže s prehľadom.Toto bolo akokeby sa im roztrhal scenár a točili podľa toho ako strany pozbierali,lebo ich zabudli očíslovať a nikomu sa to nechcelo celé čítať.Nebiť toho chaosu dala by som aj štyri,ale žiaľ moje logické myslenie utrpelo veľkú ranu.

Ve při (2023) (seriál)

Bavilo ma to veľmi.

To nic, drahá (2022)

Perfektné to bolo, kurňa prijala by som ešte 5 minút,kde by bolo jasné ako sa z tých pút v reálnom svete dostala a či jej muž prežil v realite.Joj toľko otázok 🙈

Dnes v noci v lese nikdo nespí 2 (2021)

V prvom rade si treba uvedomiť,že dvojka nie je horor,ale paródia na 1 časť.Zasmiala som sa,fakt ako paródia sa dá, všetko prehnané až groteskné.

U tebe nebo u mě? (2023)

Mne sa to náhodou páčilo a veľmi, milá oddychovka,asi sme sa trafili navzájom tento film a moja momentálna nálada.