Sword Art Online - Bullet of Bullets (2014) (epizoda)

Tak v súboji zatiaľ akcia nie je takmer žiadna, všetko je založené len na taktikách a stratégii hráčov, čo je snáď ešte napínavejšie včetne posledných zhruba 5 minút, kde je aj divák vždy v strehu a v konečnom dôsledku to dokáže aj zamraziť.. jednoducho perfektný diel, všetko ako má byť.. tu už snáď pokazené nemôže byť vôbec nič, tak dúfam, že ďalšie diely budú na takej istej úrovni.. zatiaľ teda nepoberám, prečo je druhá séria divákmi kritizovaná viac než tá prvá,.. to asi uvidí čas

Sword Art Online - Kurenai no kioku (2014) (epizoda)

V tomto dieli sa síce akcii nedočkáme, no na druhú stranu sledujeme z časti psychológiu postáv a ich vzťahy.. Páči sa mi to a som zvedavý na súboj.. Zatiaľ to je teda lepšie než prvá séria

Sword Art Online - Kója no kettó (2014) (epizoda)

Skvelý diel.. Druhá séria je zatiaľ o niekoľko tried vyššie než prvá, tak snáď to všetko časom niekde nespláchnu..

Sword Art Online - Džú to ken (2014) (epizoda)

Toto.. je podľa môjho názoru najlepší diel.. celého Sword Art Online.. Perfektná akcia, pozoruhodná stratégia,.. a k tomu aj zatiaľ najprekvapivejší zvrat celej anime série? Tak ak už ma tvorcovia prekvapili s týmto, asi ma neprekvapia už ničím..

Sword Art Online - GGO (2014) (epizoda)

Zatiaľ najlepší diel.. celkom prekvapivé, že aj pri SAO sa dá dobre zasmiať :)

Sword Art Online - Senkecu no kioku (2014) (epizoda)

Ďalší dobrý diel! Zvrat s posttraumatickým záchvatom je zaujímavý a dobrá je takisto aj vedľajšia dejová linka o živote novej postavy. Možno to je aj lepšie než prvá séria, to až uvidím po príchode Kirita do hry.

Sword Art Online - Kóri no sogekišu (2014) (epizoda)

Podľa môjho názoru sa druhý diel vydaril viac ako ten prvý. Ja, ako bývalý aktívny hráč FPS hier som si prišiel na svoje a cez celú epizódu som sa bavil. Je zaujímavé v napätí sledovať stratégiu profesionálnych hráčov a ich taktiky, mimo to nová postava vyzerá sympaticky a vcelku sa mi štart séria zdá výborný. Snáď to tvorcovia medzičasom nepokazia, ako to bolo v prvej sérii.

Sword Art Online - Džú no sekai (2014) (epizoda)

Štart druhej série je výborný, GGO vyzerá veľmi zaujímavo a tak isto aj zápletka s tajomnou postavou "Death Gun". Snáď bude celá séria v hodnote úvodného dielu, pretože zatiaľ som spokojný.

Sword Art Online - Sekai no šuši (2012) (epizoda)

Tak zakončenie je veľmi dobré, včetne stretu Kirita so Sugom (kedy je dokázané, že to čo môžeš vo virtuálnej realite, nemôžeš v skutočnom živote). Čo sa týka Semena sveta, vyvinulo sa to celkom zaujímavo a som zvedavý, čo si tvorcovia prichystali v druhej sérii.

Sword Art Online - Mekki no júša (2012) (epizoda)

S predposledným dielom som maximálne spokojný a verím, že záverečný diel bude kvalitatívne aspoň na takom istom mieste. Ako si to všetko prehrávam, uvedomujem si, že Kayaba Akihiko je vlastne najlepšou postavou celej série.